-
-
-
Merk:Diamond
-
Artikelnummer:DIA-CSP/4-N
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:19/05/2026 t/m 26/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Deze professionele cutter van Diamond is een krachtige en uiterst veilige keukenmachine met een totale kuipinhoud van 3,3 liter (nuttige inhoud 1,5 liter), ontworpen voor intensief gebruik. Met een regelbare snelheid van 600 tot 2800 RPM en gebogen messen van gehard bestekstaal snijdt en mengt de machine moeiteloos al je ingrediënten. De behuizing is gemaakt van geanodiseerd aluminium en de uitneembare kuip is vervaardigd uit hoogwaardig RVS 18/10. Dankzij de thermodiffusorbodem en de slimme plaatsing van de geventileerde motor naast de kom, vindt er geen enkele warmteoverdracht op het product plaats.
Het transparante Lexan deksel biedt optimaal zicht en is uitgerust met een handige vulopening om ingrediënten tijdens het proces toe te voegen. Veiligheid staat centraal met een dubbele microschakelaar op het deksel en de hendel, een waterdichte 24V laagspanningsbediening (IP54) en een NVR-beveiliging tegen ongewenst starten. De cutter voldoet volledig aan de CE-normen en wordt standaard geleverd inclusief spatel en slijpsteen.
Specificaties
| Vulinhoud: | 3,3 liter |
| Regelbare snelheid: | |
| Rotatiesnelheid: | 600 / 2800 RPM |
| Bediening: | Analoog |
| Materiaal: | RVS (kuip/mes) |
| Bijgesloten: | Spatel, slijpsteen |
| Vermogen: | 0,6 kW |
| Voeding: | 230 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 16 kg |
| Breedte: | 296 mm |
| Diepte: | 457 mm |
| Hoogte: | 300 mm |
Cutter | 3.3L | Regelbare Snelheid (600-2.800RPM) | 0.6kW (230V) | 296x457x300(h)mm
Cutter | 3.3L | Regelbare Snelheid (600-2.800RPM) | 0.6kW (230V) | 296x457x300(h)mm
1.312,- 984,- excl. btw 1.190,64 incl. btw Of 396,88 in 3 termijnen Je bespaart €121,36 (9%)
-
-
Merk:Diamond
-
Artikelnummer:DIA-CSP/4-N
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:19/05/2026 t/m 26/05/2026
-