-
-
-
Merk:Diamond
-
Artikelnummer:DIA-CSP/9VT-N
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:18/05/2026 t/m 25/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Deze professionele cutter van Diamond is een krachtige keukenmachine met een royale totale kuipinhoud van 9,4 liter (nuttige inhoud 5,4 liter), speciaal ontworpen voor intensief gebruik. Met een regelbare snelheid van 600 tot 2800 RPM, een handige snelheidsstabilisator en robuuste gebogen messen van gehard messenstaal snijdt en mengt de machine uiterst constant. De behuizing is gemaakt van geanodiseerd aluminium en de uitneembare kuip met handvatten is vervaardigd uit hoogwaardig RVS 18/10. Dankzij de warmteverspreidende bodem en de slimme plaatsing van de geventileerde motor naast de kom, vindt er geen warmteoverdracht naar het product plaats.
Het transparante Lexan deksel is uitgerust met een geïntegreerde schraper voor een optimaal zicht tijdens de verwerking. Veiligheid en duurzaamheid zijn gegarandeerd door een dubbele microschakelaar op het deksel en de hendel, een waterdichte 24V laagspanningsbediening met een hoge IP67 beschermingsgraad en een NVR-beveiliging tegen onbedoeld starten. De cutter voldoet volledig aan de geldende CE-normen en wordt standaard geleverd inclusief een glad mes, spatel en slijpsteen.
Specificaties
| Vulinhoud: | 9,4 liter |
| Regelbare snelheid: | |
| Rotatiesnelheid: | 600 / 2800 RPM |
| Bediening: | Analoog |
| Materiaal: | RVS (kuip/mes) |
| Bijgesloten: | Spatel, slijpsteen |
| Vermogen: | 1,2 kW |
| Voeding: | 230 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 26 kg |
| Breedte: | 348 mm |
| Diepte: | 560 mm |
| Hoogte: | 420 mm |
Cutter | 9.4L | Regelbare Snelheid (600-2.800RPM) | 1.2kW (230V) | 348x560x420(h)mm
Cutter | 9.4L | Regelbare Snelheid (600-2.800RPM) | 1.2kW (230V) | 348x560x420(h)mm
2.383,- 1.787,- excl. btw 2.162,27 incl. btw Of 720,76 in 3 termijnen Je bespaart €220,73 (9%)
-
-
Merk:Diamond
-
Artikelnummer:DIA-CSP/9VT-N
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:18/05/2026 t/m 25/05/2026
-