-
-
-
Merk:Diamond
-
Artikelnummer:DIA-DH42AL/T2V-230/3-
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:19/05/2026 t/m 26/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Deze professionele deegmenger uit de AtomixLine van Diamond is zeer geschikt voor onder andere pizzeria's, patissiers en bakkerijen waar grote hoeveelheden deeg worden bereid. Dit model past zich moeiteloos aan elk type mengsel aan en is specifiek ontworpen voor deegbereidingen met een maximaal vochtgehalte van 60%.
Robuust & Veilig
Het apparaat is uitgevoerd in een stevige structuur van gelakt staal. De roterende kuip, de in hoogte verstelbare spiraalkneder, de kneedas en de schroeven zijn allemaal vervaardigd uit hoogwaardig RVS AISI 304. De spiraalverbindingsunit is bovendien versterkt en volledig waterdicht voor extra duurzaamheid. Het RVS veiligheidsrooster is uitgerust met een microschakelaar die het apparaat om veiligheidsredenen automatisch uitschakelt zodra het rooster wordt geopend. Het apparaat is volledig vervaardigd volgens de actuele CE-normen en voorzien van veilige 24V laagspanningsregelaars met een IP55 beschermingsklasse.
Kantelbare Kop + Afneembare Kom
Bij deze uitvoering zijn de kop kantelbaar en de kom verwijderbaar. Dit zorgt voor maximaal comfort en extra eenvoudig vullen, legen en schoonmaken van de machine. De ruime bakkerskom biedt voldoende capaciteit voor een hoge deegproductie per cyclus.
Doordachte Techniek
De transmissie wordt aangedreven door een extra zwaar uitgevoerde (oversized) motor-reductor in een oliebad. Dit garandeert een uiterst robuuste, betrouwbare en efficiënte werking, zelfs bij intensief industrieel gebruik. De hangende constructie van de motor zorgt daarnaast voor een optimale ventilatie en maakt het periodieke onderhoud extra eenvoudig.
Optimaal Gebruiksgemak
Het zeer intuïtieve en gebruiksvriendelijke digitale bedieningspaneel biedt de keuze tussen handmatige of volledig automatische programmering. De deegmenger beschikt over 2 snelheden voor de spiraal, waarbij de kom automatisch in de juiste verhouding meedraait. Dankzij de automatische besturing is het mogelijk om de exacte kneedtijd voor elke snelheid afzonderlijk te programmeren. Daarnaast wordt de deegmenger standaard geleverd op wielen, waarvan 2 geremd, waardoor de machine stabiel blijft staan tijdens het kneden en na gebruik weer eenvoudig verplaatst kan worden.
Let op, deze uitvoering heeft een speciale 230V-aansluiting met 3-fasen. Dit is niet geschikt voor standaard 230V- of 400V-aansluitingen.
Specificaties
| Serie: | Diamond AtomixLine |
| Kantelbare kop: | |
| Afneembare kom: | |
| Komformaat: | Ø 452 x H 260 mm |
| Capaciteit/bruto inhoud: | 38 kg / 42 liter |
| Snelheid/-heden: | 2 |
| Rotatiesnelheid: | 100 - 200 RPM |
| Bediening: | Digitaal |
| Materiaal: | Staal (behuizing) / RVS AISI-304 (kom) |
| Wielen: | |
| IP-klasse: | IP55 |
| Aansluitwaarde: | 2,2 kW |
| Voeding: | 230 V (3 fasen) |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 120 kg |
| Breedte: | 470 mm |
| Diepte: | 830 mm |
| Hoogte: | 770 mm |
| Installatie: | Gekwalificeerd installateur |
Deegmenger | AtomixLine | Cap. 38kg/42L | 2 Snelheden | Kantelbare Kop | Verwijderbare Kom | 2,2kW (230V-3F) | Wielen (Geremd) | 470x830x770(h)mm
Deegmenger | AtomixLine | Cap. 38kg/42L | 2 Snelheden | Kantelbare Kop | Verwijderbare Kom | 2,2kW (230V-3F) | Wielen (Geremd) | 470x830x770(h)mm
3.318,- 2.488,- excl. btw 3.010,48 incl. btw Of 1.003,49 in 3 termijnen Je bespaart €307,52 (9%)
-
-
Merk:Diamond
-
Artikelnummer:DIA-DH42AL/T2V-230/3-
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:19/05/2026 t/m 26/05/2026
-