-
-
-
Merk:Diamond
-
Artikelnummer:DIA-DH42/T2V-230/3-
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:4-5 weken
-
Actie van:16/05/2026 t/m 23/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Deze professionele deegmenger uit de AtomixLine van Diamond is zeer geschikt voor onder andere pizzeria's, patissiers en bakkerijen waar grote hoeveelheden deeg worden bereid. Dit model past zich moeiteloos aan elk type mengsel aan en is specifiek ontworpen voor deegbereidingen met een maximaal vochtgehalte van 60%.
Robuust & Veilig
Het apparaat is uitgevoerd in een stevige structuur van gelakt staal. De roterende kom, de extreem krachtige spiraalkneder en de centrale deegverdeler zijn allemaal vervaardigd uit hoogwaardig RVS AISI 304. Het RVS veiligheidsrooster is uitgerust met een microschakelaar die het apparaat om veiligheidsredenen automatisch uitschakelt zodra het rooster wordt geopend. Het apparaat is volledig vervaardigd volgens de actuele CE-normen.
Vaste Kop + Kom
Dit model is voorzien van een vaste kop en een vaste, niet-demonteerbare kom. Deze volledig eendelige en robuuste opbouw zorgt voor maximale stabiliteit en een uiterst rigide constructie die moeiteloos bestand is tegen de zwaarste mechanische krachten tijdens het intensief kneden van grote hoeveelheden deeg.
Doordachte Techniek
De transmissie wordt aangedreven door een extra zwaar uitgevoerde motor-reductor in een oliebad. Dit garandeert een uiterst betrouwbare, efficiënte en bovendien zeer stille werking, zelfs bij intensief industrieel gebruik. De hangende constructie van de motor zorgt daarnaast voor een optimale ventilatie en maakt het periodieke onderhoud extra eenvoudig.
Optimaal Gebruiksgemak
Het zeer intuïtieve en gebruiksvriendelijke digitale bedieningspaneel biedt de keuze tussen handmatige of volledig automatische programmering. De deegmenger beschikt over 2 snelheden voor de spiraal, waarbij de kom automatisch in de juiste verhouding meedraait. Dankzij de automatische besturing is het mogelijk om de exacte kneedtijd voor elke snelheid vooraf te programmeren. Daarnaast wordt de deegmenger standaard geleverd op wielen, waarvan 2 geremd, waardoor de machine stabiel blijft staan tijdens het kneden en na gebruik weer eenvoudig verplaatst kan worden.
Let op, deze uitvoering heeft een speciale 230V-aansluiting met 3-fasen. Dit is niet geschikt voor standaard 230V- of 400V-aansluitingen.
Specificaties
| Serie: | Diamond AtomixLine |
| Kantelbare kop: | |
| Afneembare kom: | |
| Komformaat: | Ø 452 x H 260 mm |
| Capaciteit/bruto inhoud: | 38 kg / 42 liter |
| Snelheid/-heden: | 2 |
| Rotatiesnelheid: | 100 - 200 RPM |
| Bediening: | Digitaal |
| Materiaal: | Staal (behuizing) / RVS AISI-304 (kom) |
| Wielen: | |
| Aansluitwaarde: | 3 kW |
| Voeding: | 230 V (3 fasen) |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 105 kg |
| Breedte: | 470 mm |
| Diepte: | 830 mm |
| Hoogte: | 770 mm |
| Installatie: | Gekwalificeerd installateur |
Deegmenger | AtomixLine | Cap. 38kg/42L | 2 Snelheden | Vaste Kop + Kom | 3kW (230V-3F) | Wielen (Geremd) | 470x830x770(h)mm
Deegmenger | AtomixLine | Cap. 38kg/42L | 2 Snelheden | Vaste Kop + Kom | 3kW (230V-3F) | Wielen (Geremd) | 470x830x770(h)mm
2.671,- 2.003,- excl. btw 2.423,63 incl. btw Of 807,88 in 3 termijnen Je bespaart €247,37 (9%)
-
-
Merk:Diamond
-
Artikelnummer:DIA-DH42/T2V-230/3-
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:4-5 weken
-
Actie van:16/05/2026 t/m 23/05/2026
-