-
-
-
Merk:Diamond
-
Artikelnummer:DIA-DH80B/T2V-230/3-
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:4-5 weken
-
Actie van:18/05/2026 t/m 25/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Deze professionele deegmenger uit de AtomixLine van Diamond is zeer geschikt voor onder andere pizzeria's, patissiers en bakkerijen waar grote hoeveelheden deeg worden bereid. Dit model past zich moeiteloos aan elk type mengsel aan en is specifiek ontworpen voor deegbereidingen met een maximaal vochtgehalte van 60%.
Robuust & Veilig
Het apparaat is uitgevoerd in een stevig onderstel van staal met een duurzame, ovengebakken laklaag. De roterende kom, de in hoogte verstelbare spiraalkneder van hoge hardheid, de centrale deegverdeler en alle bevestigingen zijn volledig vervaardigd uit hoogwaardig RVS AISI 304. De spiraalverbindingsunit is bovendien volledig waterdicht en uiterst robuust uitgevoerd. Het RVS veiligheidsrooster is uitgerust met een microschakelaar die de machine om veiligheidsredenen automatisch uitschakelt zodra het rooster wordt geopend. Het apparaat is gefabriceerd volgens de geldende CE-normen en voorzien van veilige 24V laagspanningsregelaars met een IP55 beschermingsklasse.
Vaste Kop + Kom
Dit model is voorzien van een vaste kop en een vaste, niet-verwijderbare kom. Deze volledig eendelige en robuuste opbouw zorgt voor maximale stabiliteit en een uiterst rigide constructie die moeiteloos bestand is tegen de zwaarste mechanische krachten tijdens het intensief kneden van grote deegvolumes.
Doordachte Techniek
De transmissie wordt aangedreven door een extra zwaar uitgevoerde (oversized) motor-reductor in een oliebad. Dit garandeert een uiterst betrouwbare, krachtige en bovendien zeer stille werking, specifiek ontworpen voor continu en intensief industrieel gebruik.
Optimaal Gebruiksgemak
Het zeer intuïtieve digitale bedieningspaneel biedt maximale flexibiliteit met de keuze tussen een handmatige of volledig automatische werking, inclusief de optie voor continu gebruik. De deegmenger beschikt over 2 snelheden voor de spiraal, waarbij de kom automatisch in de juiste verhouding meedraait. Dankzij de automatische besturing is het mogelijk om de exacte kneedtijd voor elke snelheid vooraf nauwkeurig te programmeren. Daarnaast is de machine aan de achterzijde standaard uitgerust met 2 vaste nylon wielen en aan de voorzijde met 2 in hoogte verstelbare stelvoeten (cilinders). Dit zorgt ervoor dat de deegmenger perfect waterpas en onwrikbaar stabiel staat tijdens het zwaarste kneedwerk, maar toch verplaatsbaar blijft wanneer dat nodig is.
Let op, deze uitvoering heeft een speciale 230V-aansluiting met 3-fasen. Dit is niet geschikt voor standaard 230V- of 400V-aansluitingen.
Specificaties
| Serie: | Diamond AtomixLine |
| Kantelbare kop: | |
| Afneembare kom: | |
| Komformaat: | Ø 550 x H 370 mm |
| Capaciteit/bruto inhoud: | 60 kg / 85 liter |
| Snelheid/-heden: | 2 |
| Rotatiesnelheid: | 100 - 200 RPM |
| Bediening: | Digitaal |
| Materiaal: | Staal (behuizing) / RVS AISI-304 (kom) |
| Wielen: | |
| IP-klasse: | IP55 |
| Aansluitwaarde: | 3,3 kW |
| Voeding: | 230 V (3 fasen) |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 285 kg |
| Breedte: | 1020 mm |
| Diepte: | 575 mm |
| Hoogte: | 1010 mm |
| Installatie: | Gekwalificeerd installateur |
Deegmenger | AtomixLine | Cap. 60kg/85L | 2 Snelheden | Vaste Kop + Kom | 3.3kW (230V-3F) | Wielen | 1020x575x1010(h)mm
Deegmenger | AtomixLine | Cap. 60kg/85L | 2 Snelheden | Vaste Kop + Kom | 3.3kW (230V-3F) | Wielen | 1020x575x1010(h)mm
6.093,- 4.569,- excl. btw 5.528,49 incl. btw Of 1.842,83 in 3 termijnen Je bespaart €564,51 (9%)
-
-
Merk:Diamond
-
Artikelnummer:DIA-DH80B/T2V-230/3-
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:4-5 weken
-
Actie van:18/05/2026 t/m 25/05/2026
-