-
-
GRATIS VERZENDING V.A. € 75
39,29 excl. btw 47,54 incl. btw
-
-
-
-
-
Merk:Saro
-
Artikelnummer:SAR-484-1085
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 2 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:17/05/2026 t/m 24/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De Saro keukenweegschaal met glasplaat combineert een compact en modern ontwerp met betrouwbare meetprestaties. Het weegplatform van 175 x 150 mm is uitgevoerd in RVS met glazen constructie rondom en biedt een stabiele basis voor dagelijks gebruik in de keuken. Dankzij het digitale display met achtergrondverlichting zijn metingen eenvoudig en goed afleesbaar, zelfs bij minder licht.
Met een meetbereik van 0,01 tot 5 kg en een nauwkeurigheid van 1 gram is deze weegschaal geschikt voor zowel fijne als standaard weegtaken. De automatische uitschakelfunctie draagt bij aan energiezuinig gebruik en de weegschaal werkt draadloos op 2 AAA-batterijen (niet inbegrepen), wat zorgt voor extra flexibiliteit en gebruiksgemak.
Specificaties
| Type: | Saro MODEL 4797 |
| Weegoppervlak: | 150 x 175 mm |
| Meetgewicht: | 0,01 - 5 kg |
| Nauwkeurigheid: | 1 g |
| Meeteenheden: | Instelbaar |
| Weergave: | Digitaal |
| Bediening: | Drukknoppen |
| Handmatige tarra: | |
| Automatische uitschakeling: | |
| Materiaal: | Glas, RVS |
| Voeding: | 2x AAA-batterij (excl.) |
| Gewicht: | 0,34 kg |
| Breedte: | 165 mm |
| Diepte: | 225 mm |
| Hoogte: | 19 mm |
Keukenweegschaal | RVS/Glas | Max. 5kg | 1g Nauwkeurig | Draadloos | 165x225x19(h)mm
Keukenweegschaal | RVS/Glas | Max. 5kg | 1g Nauwkeurig | Draadloos | 165x225x19(h)mm
39,29 excl. btw 47,54 incl. btw
-
-
Merk:Saro
-
Artikelnummer:SAR-484-1085
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:2 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:17/05/2026 t/m 24/05/2026
-