-
-
-
Merk:Tefcold
-
Artikelnummer:TOP-15907
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:10/05/2026 t/m 17/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De ARV165 drankenkoelkast van Tefcold is door de beperkte breedte en diepte bijzonder geschikt voor situaties waar de beschikbare ruimte beperkt is. Met een bruto inhoud van 155 liter biedt deze koeling een effectieve oplossing voor het eenvoudig toegankelijk maken en aantrekkelijk presenteren van dranken in compacte omgevingen.
Het grote glasoppervlak in de deur, de interne LED-verlichting en de witte afwerking binnen zorgen dat de inhoud altijd goed zichtbaar is en optimaal wordt geëtaleerd. Daarnaast biedt het verlichte paneel bovenaan de mogelijkheid voor product- of prijsinformatie of andere bestickering, om nóg meer aandacht te genereren en impulsaankopen te stimuleren.
Geforceerde Koeling
Het apparaat is voorzien van geforceerde koeling voor een constante temperatuur en een snelle verdeling van de koude lucht door de gehele kast. Het temperatuurbereik van +2°C tot +8°C kan nauwkeurig worden beheerd via de elektronische regelaar met thermometer. Daarnaast maakt de koelkast gebruik van het milieuvriendelijke koelmiddel R600a en beschikt het over een automatische ontdooifunctie.
Praktisch Ontwerp
De witte behuizing zorgt voor een nette en professionele uitstraling die in elke commerciële omgeving past. Daarnaast is de koeling voorzien van zwenkwielen, voor eenvoudig verplaatsen en makkelijker schoonmaken onder en rondom het apparaat.
Bovendien wordt de koeling stekkerklaar geleverd met 6 instelbare platen en een deur met slot voor optimaal gebruiksgemak.
Specificaties
| Type: | Tefcold ARV165 |
| Bruto inhoud: | 155 liter |
| Binnenafmetingen: | B 304 x D 355 x H 1464 mm |
| Capaciteit: | Ca. 160x 33cl (blikjes) / 88x 50cl (flesjes) |
| Kleur / afwerking: | Wit |
| Temperatuurbereik: | +2°C / +8°C |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelmiddel: | R600a (47 g) |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Bediening: | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s): | 6 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar: | |
| Rooster-/niveauformaat: | 285 x 295 mm |
| Binnenverlichting: | |
| Deur(en): | 1 |
| Soort deur(en): | Draaideur (glas) |
| Zelfsluitende deur(en): | |
| Scharnierkant: | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar: | |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Geluidsniveau: | < 51 dB(A) |
| Energielabel: | D |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 1,57 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 573 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI): | 49,3 |
| Aansluitwaarde: | 0,22 kW |
| Voeding: | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 50 kg |
| Breedte: | 390 mm |
| Diepte: | 400 mm |
| Hoogte: | 1820 mm |
Drankenkoeling | Smal Model | 155L | Wit | +2°C/+8°C | Geforceerd | Wielen | 390x400x1820(h)mm
Drankenkoeling | Smal Model | 155L | Wit | +2°C/+8°C | Geforceerd | Wielen | 390x400x1820(h)mm
695,- 632,- excl. btw 764,72 incl. btw Of 254,91 in 3 termijnen Je bespaart €-69,72 (10%)
-
-
Merk:Tefcold
-
Artikelnummer:TOP-15907
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:10/05/2026 t/m 17/05/2026
-