-
-
-
Merk:IDEAL AKE
-
Artikelnummer:NCP-484358545
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:4-5 dagen
-
Actie van:19/05/2026 t/m 26/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De IDEAL AKE drop-in koelvitrine is een hoogwaardige, stekkerklare inbouwunit met een inhoud van 146 liter. Deze professionele vitrine is specifiek ontworpen om strak te worden geïntegreerd in toonbanken en counters, dankzij de inbouwbare koelmotor-onderbouw. Verder is dit model dankzij de 4-zijdige beglazing en de handige acrylglas kantelruiten aan de klantzijde perfect ingericht voor zelfbediening. De slimme luchtgeleiding garandeert bovendien een stabiel klimaat voor het optimaal presenteren en koelen van take-away producten, gekoelde snacks en dranken, zelfs wanneer klanten zelf hun producten pakken.
Aantrekkelijke & Veilige Presentatie
De vitrine is uitgerust met een geharde glazen tussenplaat die in hoogte verstelbaar is, waardoor de opslagruimte flexibel kan worden ingedeeld. Producten worden zo altijd overzichtelijk gepresenteerd. Verder heeft de energiezuinige LED-binnenverlichting een frisse uitstraling om de inhoud goed te accentueren. Deze verlichting is bovendien shatterproof (splintervrij) en afzonderlijk schakelbaar, wat bijdraagt aan de voedselveiligheid en flexibiliteit op de werkvloer.
Krachtige Koeling
Dankzij de krachtige geforceerde koeling met een gecoate vin-verdamper ben je verzekerd van een snelle terugkoeling en een gelijkmatige temperatuurverdeling. De vitrine maakt daarbij gebruik van het milieuvriendelijke koelmiddel R290 (Propaan). Met een temperatuurbereik van +6 °C tot +12 °C is hij bij uitstek geschikt voor het perfect koelen van onder andere zuivelproducten, snacks en dranken.
Hoogwaardige Bouwkwaliteit & Comfort
De binnenzijde en alle zichtbare buitenzijden zijn vervaardigd uit hoogwaardig, gepolijst RVS. In combinatie met een dikke PUR-hardschuimisolatie levert dit een uitstekende energie-efficiëntie op. Aan de achterzijde (personeelszijde) bevinden zich bovendien soepel lopende schuifruiten zodat het personeel de vitrine moeiteloos kan bijvullen. De koelmotor bevindt zich volledig onder het apparaat in een montagevriendelijke onderconstructie, waardoor de vitrine naadloos in het meubilair verzonken kan worden.
Eenvoudig Onderhoud
De vitrine is voorzien van een elektronische controle met een helder digitaal display voor een nauwkeurige temperatuurbewaking. Dankzij de automatische ontdooiing en de automatische condensatieverdamping heb je verder nauwelijks omkijken naar het dagelijks onderhoud.
Specificaties
| Serie: | IDEAL AKE AKV-S |
| Type: | AKV-U 65-KL R290 |
| Uitvoering: | Drop-in (inbouw) |
| Materiaal: | RVS, gehard glas |
| Kleur / afwerking: | Geborsteld |
| Bruto inhoud: | 146 liter |
| Binnenafmetingen: | B 583 x D 550 x H 455 mm |
| Niveaus: | 2 |
| Niveau(s) verstelbaar: | |
| Temperatuurbereik: | +6°C / +12°C |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelmiddel: | R290 (105 g) |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Condensverdamping: | Automatisch |
| Klimaatklasse: | 3 |
| Omgevingstemperatuur: | Max. 25°C (60% RLV) |
| Isolatie: | 40 mm (PUR-hardschuim) |
| Voorruit: | Kantelruiten |
| Voorruitvorm: | Recht |
| Bedieningskant: | Schuifdeuren |
| Bediening: | Digitaal |
| Binnenverlichting: | |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Geluidsniveau: | < 53 dB(A) |
| Energielabel: | B |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 1,86 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 680 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI): | 16,1 |
| Aansluitwaarde: | 0,17 kW |
| Voeding: | 230 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 71 kg |
| Breedte: | 643 mm |
| Diepte: | 610 mm |
| Hoogte: | 795 mm |
Drop-In Koelvitrine | AKV-S | 146L | RVS | +6°C/+12°C | Geforceerd | 2 Niveaus | Zelfbediening | 643x610x795(h)mm
Drop-In Koelvitrine | AKV-S | 146L | RVS | +6°C/+12°C | Geforceerd | 2 Niveaus | Zelfbediening | 643x610x795(h)mm
3.887,- 3.299,- excl. btw 3.991,79 incl. btw Of 1.330,60 in 3 termijnen Je bespaart €-104,79 (3%)
-
-
Merk:IDEAL AKE
-
Artikelnummer:NCP-484358545
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:4-5 dagen
-
Actie van:19/05/2026 t/m 26/05/2026
-