-
-
-
Merk:Polar
-
Artikelnummer:GAS-UA086
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 2 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:28/03/2026 t/m 04/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De Polar U-SERIE koel-/vrieswerkbank met 2 deuren is een professionele prepareercounter die betrouwbare prestaties combineert met praktische veelzijdigheid voor drukke professionele keukens. Zeer efficiënt met energieklasse C, beschikt deze werkbank over krachtige geforceerde luchtkoeling, zelfsluitende deuren en automatische ontdooifunctie, waardoor de operationele kosten worden verlaagd en een constante temperatuur wordt gehandhaafd.
Het rechter compartiment kan met 1 druk op de knop worden omgeschakeld tussen koel- en vriesfunctie, terwijl de gebruiksvriendelijke digitale bediening eenvoudig temperatuurbeheer mogelijk maakt. Dankzij de 4 stevige schappen (2 per compartiment) is er voldoende opbergruimte voor ingrediënten, die snel toegankelijk zijn en eenvoudig kunnen worden overgebracht naar andere koel- of vriesapparatuur.
Aan het einde van een drukke dienst zorgen de stevige constructie van hoogwaardig RVS en de geremde wielen voor eenvoudige verplaatsing en reiniging. Het duurzame werkblad is ideaal voor het voorbereiden van gerechten, terwijl de 60 mm dikke isolatie en de efficiënte luchtcirculatie maximale prestaties en energie-efficiëntie garanderen. Deze koel-/vrieswerkbank is de ideale keuze voor intensief gebruik in professionele keukens.
Specificaties
| Serie: | Polar U-SERIE |
| Bruto inhoud: | 124 liter |
| Deur(en): | 2 |
| Lade(n): | |
| Zelfsluitend (deuren/laden): | |
| Achteropstand: | |
| Temperatuurbereik: | -2°C / +8°C |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelmiddel: | R600a / R290 |
| Klimaatklasse: | 5 |
| Omgevingstemperatuur: | Max. 40°C (40% RLV) |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Isolatie: | 60 mm |
| Bediening: | Digitaal |
| Bijgesloten roosters: | 4 |
| Roosterformaat: | 1/1 GN (530 x 325 mm) |
| Binnenverlichting: | |
| Materiaal: | RVS |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Energielabel: | C |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 2,7 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 986 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI): | 43,5 |
| Aansluitwaarde: | 0,48 kW |
| Voeding: | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 132 kg |
| Breedte: | 1360 mm |
| Diepte: | 700 mm |
| Hoogte: | 860 mm |
Koel-/Vrieswerkbank | U-SERIE | 124L (1/1 GN) | 2 Deuren | -2°C/+8°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 1360x700x860(h)mm
Koel-/Vrieswerkbank | U-SERIE | 124L (1/1 GN) | 2 Deuren | -2°C/+8°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 1360x700x860(h)mm
1.424,- excl. btw 1.723,04 incl. btw Of 574,35 in 3 termijnen
-
-
Merk:Polar
-
Artikelnummer:GAS-UA086
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:2 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:28/03/2026 t/m 04/04/2026
-