-
-
-
Merk:Polar
-
Artikelnummer:GAS-UA087
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 2 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:28/03/2026 t/m 04/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De Polar U-SERIE koel-/vrieswerkbank met 3 deuren is een krachtige prepareercounter die flexibiliteit en efficiëntie combineert in een compact apparaat voor drukke professionele keukens. Zeer efficiënt met energieklasse C, beschikt deze werkbank over krachtige geforceerde luchtkoeling, zelfsluitende deuren en automatische ontdooifunctie, waardoor de operationele kosten worden verlaagd en een constante temperatuur wordt gehandhaafd.
Het rechter compartiment kan met 1 druk op de knop worden omgeschakeld tussen koel- en vriesfunctie, waardoor je volledige controle hebt over de opslagbehoeften. Dankzij de duurzame RVS constructie aan zowel de binnen- als buitenkant is het apparaat bestand tegen dagelijkse slijtage en eenvoudig te reinigen en onderhouden.
Krachtige geforceerde luchtkoeling zorgt voor een gelijkmatige temperatuurverdeling in beide compartimenten, terwijl de 60 mm dikke isolatie en automatische ontdooifunctie maximale efficiëntie en energiebesparing bieden. De gebruiksvriendelijke digitale bediening maakt temperatuurbeheer eenvoudig en betrouwbaar.
Het apparaat wordt geleverd met 6 stevige roosters (3 per compartiment) en geremde wielen voor eenvoudige verplaatsing tijdens reiniging of herinrichting van de keuken. Het duurzame werkblad is ideaal voor het voorbereiden van gerechten, terwijl het compacte ontwerp en de werkbladhoogte naadloos passen onder bestaande werkbladen. Met een temperatuurbereik van -2°C tot +8°C biedt deze koel-/vrieswerkbank een betrouwbare oplossing voor intensief gebruik in professionele keukens.
Specificaties
| Serie: | Polar U-SERIE |
| Bruto inhoud: | 314 liter |
| Deur(en): | 3 |
| Lade(n): | |
| Zelfsluitend (deuren/laden): | |
| Achteropstand: | |
| Temperatuurbereik: | -2°C / +8°C |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelmiddel: | R600a / R290 |
| Klimaatklasse: | 5 |
| Omgevingstemperatuur: | Max. 40°C (40% RLV) |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Isolatie: | 60 mm |
| Bediening: | Digitaal |
| Bijgesloten roosters: | 6 |
| Roosterformaat: | 1/1 GN (530 x 325 mm) |
| Binnenverlichting: | |
| Materiaal: | RVS |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Energielabel: | C |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 3,06 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 1117 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI): | 46 |
| Aansluitwaarde: | 0,48 kW |
| Voeding: | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 154 kg |
| Breedte: | 1795 mm |
| Diepte: | 700 mm |
| Hoogte: | 860 mm |
Koel-/Vrieswerkbank | U-SERIE | 314L (1/1 GN) | 3 Deuren | -2°C/+8°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 1795x700x860(h)mm
Koel-/Vrieswerkbank | U-SERIE | 314L (1/1 GN) | 3 Deuren | -2°C/+8°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 1795x700x860(h)mm
1.639,- excl. btw 1.983,19 incl. btw Of 661,06 in 3 termijnen
-
-
Merk:Polar
-
Artikelnummer:GAS-UA087
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:2 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:28/03/2026 t/m 04/04/2026
-