-
-
-
Merk:Tefcold
-
Artikelnummer:TOP-15979
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:29/04/2026 t/m 06/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De koelemmer van Tefcold is de ideale oplossing voor de impulsverkoop van gekoelde dranken. Dankzij het compacte, ronde ontwerp is dit apparaat perfect te plaatsen op strategische plekken in de winkel of bar. De witte buitenafwerking biedt bovendien een uitstekende basis voor branding om extra aandacht van klanten te trekken.
Ventilatorondersteuning
Het apparaat is voorzien van statische koeling met ventilatorondersteuning voor een snelle temperatuurdaling en een betere verdeling van de koude lucht. De koelemmer heeft een temperatuurbereik van +2°C tot +12°C en is geschikt voor zowel blikjes als PET-flessen. Bovendien beschikt de koeling over automatische ontdooiing en wordt er gebruikgemaakt van het milieuvriendelijke koelmiddel R600a.
Praktisch Ontwerp
De witte behuizing met de binnenzijde van gepoedercoat staal zorgt voor een robuuste en nette uitstraling. Het transparante acryl dubbel klapdeksel zorgt ervoor dat de inhoud altijd goed zichtbaar is, terwijl de koude lucht optimaal in de emmer blijft. Daarnaast is de koelemmer uitgerust met 4 sterke zwenkwielen, waarvan er 1 vergrendelbaar is, voor een stabiele plaatsing en eenvoudig verplaatsen.
Optimaal Gebruiksgemak
Om het vullen en organiseren te vergemakkelijken, wordt de koelemmer standaard geleverd inclusief 2 draadmanden. Met een laag geluidsniveau van slechts 45 dB(A) en een gunstig energieverbruik is dit apparaat een ideale toevoeging aan de verkoopruimte. Het doordachte ontwerp combineert een hoge presentatiewaarde met directe toegankelijkheid voor de klant.
Specificaties
| Type: | Tefcold CC55 |
| Bruto inhoud: | 80 liter |
| Binnenafmetingen: | B 380 x D 380 x H 655 mm |
| Materiaal: | Staal |
| Kleur / afwerking: | Wit |
| Temperatuurbereik: | +2°C / +12°C |
| Koeling: | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel: | R600a (45 g) |
| Klimaatklasse: | 4 |
| Omgevingstemperatuur: | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Bediening: | Analoog |
| Bijgesloten manden: | 2 |
| Binnenverlichting: | |
| Deksel(s): | Klapdeksel (dubbel) |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Geluidsniveau: | < 45 dB(A) |
| Energielabel: | B |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 0,61 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 223 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI): | 14 |
| Aansluitwaarde: | 0,08 kW |
| Voeding: | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 20 kg |
| Breedte: | 457 mm |
| Diepte: | 457 mm |
| Hoogte: | 1076 mm |
Koelemmer | 80L | Wit | +2°C/+12°C | Statisch + Ventilator | Klapdeksel | Wielen (Geremd) | Ø457x1076(h)mm
Koelemmer | 80L | Wit | +2°C/+12°C | Statisch + Ventilator | Klapdeksel | Wielen (Geremd) | Ø457x1076(h)mm
465,- 448,- excl. btw 542,08 incl. btw Of 180,69 in 3 termijnen Je bespaart €-77,08 (17%)
-
-
Merk:Tefcold
-
Artikelnummer:TOP-15979
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:29/04/2026 t/m 06/05/2026
-