-
-
-
Merk:True
-
Artikelnummer:GAS-CX717
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 5 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:01/04/2026 t/m 08/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De True T-11-HC super slimline koelkast houdt producten op optimale versheid en is ideaal voor commerciële keukens met beperkte ruimte. Achter de enkele draaideur biedt de koelkast voldoende opslag- en displayruimte, terwijl de verstelbare planken flexibiliteit bieden voor verschillende productindelingen.
Geforceerde Koeling
De koelkast maakt gebruik van geforceerde koeling in combinatie met het geavanceerde True “HC” koolwaterstofsysteem, waardoor de temperatuur constant wordt gehouden tussen 0°C en +3°C. De gepatenteerde True RCU-technologie keert automatisch de luchtstroom tijdens rustcycli om, zodat de condensor schoon blijft en de prestaties consistent zijn.
Hoogwaardige Constructie
De koelkast is vervaardigd uit hoogwaardig RVS en aluminium en volledig geïsoleerd met hoogwaardig polyurethaan, wat bijdraagt aan energie-efficiëntie en een robuuste constructie. De hoogwaardig RVS voorzijde biedt extra bescherming tegen deuken en krassen, terwijl de massieve deur en verstelbare draadplanken met PVC-coating zorgen voor overzichtelijke en veilige opslag van producten.
Gebruiksgemak
Het onderbouwontwerp plaatst de compressor in het koelste en minst vervuilde gedeelte van de keuken, wat de prestaties optimaliseert en reiniging vergemakkelijkt. Digitale bediening maakt het instellen van de gewenste temperatuur eenvoudig. De koelkast is uitgerust met 64 mm wielen voor eenvoudige verplaatsing en positionering, functioneert efficiënt bij keukens tot 40°C, en is voorzien van een deurslot voor extra beveiliging van producten.
Specificaties
| Type: | True T-11-HC |
| Bruto inhoud: | 311 liter |
| Materiaal: | RVS, aluminium |
| Temperatuurbereik: | 0°C / +3°C |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelmiddel: | R290 |
| Klimaatklasse: | 5 |
| Omgevingstemperatuur: | Max. 40°C (40% RLV) |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Isolatie: | Polyurethaanschuim |
| Bediening: | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s): | 4 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar: | |
| Binnenverlichting: | |
| Deur(en): | 1 |
| Soort deur(en): | Draaideur (dicht) |
| Scharnierkant: | Rechts |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Energielabel: | C |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 1,19 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 435 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI): | 47,6 |
| Voeding: | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 76 kg |
| Breedte: | 487 mm |
| Diepte: | 539 mm |
| Hoogte: | 1855 mm |
Koelkast | 311L | RVS | 0°C/+3°C | Geforceerd | Wielen | 487x539x1855(h)mm
Koelkast | 311L | RVS | 0°C/+3°C | Geforceerd | Wielen | 487x539x1855(h)mm
3.606,- excl. btw 4.363,26 incl. btw Of 1.454,42 in 3 termijnen
-
-
Merk:True
-
Artikelnummer:GAS-CX717
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:5 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:01/04/2026 t/m 08/04/2026
-