-
-
-
Merk:True
-
Artikelnummer:GAS-CX718
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 5 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:01/04/2026 t/m 08/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De True T-15G-HC-FGD01 glasdeur koelkast verleidt impuls aankopen en houdt producten op optimale versheid. Achter de enkele draaideur biedt de koelkast voldoende opslag- en displayruimte, terwijl 5 verstelbare planken flexibiliteit bieden om de ruimte efficiënt te benutten.
Geforceerde Koeling
De koelkast werkt met geforceerde koeling en het milieuvriendelijke R290 koolwaterstofsysteem, waardoor de temperatuur constant blijft tussen 0°C en 3°C voor de beste voedselbewaring. De True RCU-technologie vermindert de noodzaak voor onderhoud door de luchtstroom tijdens rustcycli automatisch om te keren, waardoor de condensor schoon blijft en de prestaties betrouwbaar zijn.
Hoogwaardige Constructie
De koelkast is gemaakt van hoogwaardig RVS en aluminium en goed geïsoleerd met polyurethaan, wat energie bespaart en de kast stevig houdt. De hoogwaardig RVS voorkant is sterk tegen deuken en krassen. De deuren hebben dubbelglas “Low-E” glas voor betere energie-efficiëntie, en de heldere LED-verlichting over de hele deur maakt je producten goed zichtbaar. Verstelbare, stevige PVC-planken en een hogere onderste plank zorgen dat producten overzichtelijk en makkelijk bereikbaar zijn.
Gebruiksgemak
Het onderbouwontwerp plaatst de compressor in het koelste en vetvrijste gedeelte van de keuken, wat reiniging vergemakkelijkt en de prestaties optimaliseert. De koelkast is eenvoudig te bedienen en de verplaatsing wordt vergemakkelijkt door zwenkwielen. Het ontwerp zorgt voor maximale zichtbaarheid van producten zonder te bukken, en de kast werkt efficiënt bij keukens tot 40°C.
Specificaties
| Type: | True T-15G-HC-FGD01 |
| Bruto inhoud: | 425 liter |
| Materiaal: | RVS, aluminium |
| Temperatuurbereik: | -1°C / +6°C |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelmiddel: | R290 |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Isolatie: | Polyurethaanschuim |
| Bediening: | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s): | 5 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar: | |
| Binnenverlichting: | |
| Deur(en): | 1 |
| Soort deur(en): | Draaideur (glas) |
| Scharnierkant: | Rechts |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Energielabel: | B |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 2,2 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 802 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI): | 13,2 |
| Voeding: | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 96 kg |
| Breedte: | 632 mm |
| Diepte: | 585 mm |
| Hoogte: | 1877 mm |
Koelkast | 425L | RVS | -1°C/+6°C | Geforceerd | Wielen | 632x585x1877(h)mm
Koelkast | 425L | RVS | -1°C/+6°C | Geforceerd | Wielen | 632x585x1877(h)mm
3.209,- excl. btw 3.882,89 incl. btw Of 1.294,30 in 3 termijnen
-
-
Merk:True
-
Artikelnummer:GAS-CX718
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:5 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:01/04/2026 t/m 08/04/2026
-