-
-
-
Merk:True
-
Artikelnummer:GAS-CX782
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 5 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:01/04/2026 t/m 08/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De True GDM-23-HC-TSL01 ALU aluminium merchandising koelkast maakt meeneem-etenswaren en drankjes gemakkelijk toegankelijk en houdt producten vers. Achter de enkele deur is er voldoende ruimte voor opslag en presentatie, en de 4 verstelbare planken bieden flexibiliteit om de ruimte efficiënt te gebruiken.
Geforceerde Koeling
De koelkast werkt met geforceerde koeling en het energiezuinige R290 koolwaterstofsysteem, waardoor de temperatuur constant blijft tussen -1°C en +5°C. Dit is ideaal voor het etaleren van verpakt voedsel en het snel koelen van dranken. De True RCU-technologie vermindert de noodzaak voor onderhoud door de luchtstroom tijdens rustcycli automatisch om te keren, waardoor de condensor schoon blijft en de prestaties betrouwbaar zijn.
Hoogwaardige Constructie
De koelkast is gemaakt van hoogwaardig RVS en aluminium. De enkele deur is voorzien van dubbelwandig thermisch geïsoleerd “Low-E” glas voor betere energie-efficiëntie, en de extra heldere LED-verlichting over de gehele deur maakt producten goed zichtbaar. Verstelbare, zware PVC-planken en een verhoogde onderste plank zorgen dat producten overzichtelijk en gemakkelijk toegankelijk zijn.
Gebruiksgemak
Het onderbouwontwerp plaatst de compressor in een koeler en minder vetbelast gedeelte van de keuken, wat de reiniging vergemakkelijkt en de prestaties optimaliseert. De zelfsluitende deur zorgt voor betrouwbare bediening. De verlichte uithangborden zijn aanpasbaar met je eigen graphics.
Specificaties
| Type: | True GDM-23-HC-TSL01 ALU |
| Bruto inhoud: | 651 liter |
| Materiaal: | RVS, aluminium |
| Temperatuurbereik: | -1°C / +5°C |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelmiddel: | R290 |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Isolatie: | Polyurethaanschuim |
| Bediening: | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s): | 4 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar: | |
| Binnenverlichting: | |
| Deur(en): | 1 |
| Soort deur(en): | Draaideur (glas) |
| Zelfsluitende deur(en): | |
| Scharnierkant: | Rechts |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Energielabel: | B |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 3,11 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 1134 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI): | 15,5 |
| Voeding: | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 128 kg |
| Breedte: | 686 mm |
| Diepte: | 759 mm |
| Hoogte: | 1998 mm |
Koelkast | 651L | RVS | -1°C/+5°C | Geforceerd | 686x759x1998(h)mm
Koelkast | 651L | RVS | -1°C/+5°C | Geforceerd | 686x759x1998(h)mm
3.500,- excl. btw 4.235,- incl. btw Of 1.411,67 in 3 termijnen
-
-
Merk:True
-
Artikelnummer:GAS-CX782
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:5 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:01/04/2026 t/m 08/04/2026
-