-
-
-
Merk:True
-
Artikelnummer:GAS-CX785
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 5 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:01/04/2026 t/m 08/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De True GDM-33-HC-LD BLK dubbeleurs merchandising koelkast biedt betrouwbare prestaties en een duidelijke productpresentatie, ideaal voor takeaway eten en drinken. Achter de dubbele deuren is er ruime opslag- en displaycapaciteit, en de verstelbare planken maken het eenvoudig om producten overzichtelijk te presenteren.
Geforceerde Koeling
De koelkast werkt met geforceerde koeling en het energie-efficiënte R290 koolwaterstofsysteem, waardoor de temperatuur constant blijft tussen +2°C en +5°C. Dit zorgt dat producten vers blijven en snel gekoeld worden. De True RCU-technologie vermindert onderhoud door de luchtstroom tijdens rustcycli automatisch om te keren, zodat de condensor schoon blijft en de prestaties betrouwbaar zijn.
Hoogwaardige Constructie
De koelkast is gemaakt van hoogwaardig gepoedercoat staal. De dubbele schuifdeuren zijn voorzien van dubbelglas thermisch geïsoleerd “Low-E” glas voor verbeterde energie-efficiëntie, terwijl de extra heldere LED-verlichting over de gehele deur zorgt voor een gelijkmatige presentatie van producten. Verstelbare, zware PVC-planken en een verhoogde onderste plank maken het eenvoudig om producten overzichtelijk en toegankelijk op te slaan.
Gebruiksgemak
Het bodemmontageontwerp plaatst de compressor in het koelste en vetvrijste deel van de ruimte, wat prestaties verbetert en reiniging eenvoudiger maakt. De zelfsluitende schuifdeuren zorgen voor betrouwbaar gebruik, en het verlichte uithangbordpaneel kan worden aangepast met eigen afbeeldingen voor een persoonlijke productpresentatie.
Specificaties
| Type: | True GDM-33-HC-LD BLK |
| Bruto inhoud: | 932 liter |
| Materiaal: | Staal (extern), aluminium (intern) |
| Kleur / afwerking: | Zwart (extern), wit (intern) |
| Temperatuurbereik: | +2°C / +5°C |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelmiddel: | R290 |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Isolatie: | Polyurethaanschuim |
| Bediening: | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s): | 8 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar: | |
| Binnenverlichting: | |
| Deur(en): | 2 |
| Soort deur(en): | Schuifdeuren (glas) |
| Zelfsluitende deur(en): | |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Energielabel: | C |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 5,66 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 2066 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI): | 25,4 |
| Voeding: | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 157 kg |
| Breedte: | 1004 mm |
| Diepte: | 753 mm |
| Hoogte: | 1998 mm |
Koelkast | 932L | Zwart | +2°C/+5°C | Geforceerd | Schuifdeuren | 1004x753x1998(h)mm
Koelkast | 932L | Zwart | +2°C/+5°C | Geforceerd | Schuifdeuren | 1004x753x1998(h)mm
4.784,- excl. btw 5.788,64 incl. btw Of 1.929,55 in 3 termijnen
-
-
Merk:True
-
Artikelnummer:GAS-CX785
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:5 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:01/04/2026 t/m 08/04/2026
-