-
-
-
Merk:True
-
Artikelnummer:GAS-CW389
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 5 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:31/03/2026 t/m 07/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De True dubbeldeurs koelkast is ideaal voor het betrouwbaar presenteren van gekoelde dranken en snacks in een voorhuis of winkelomgeving. Met 8 zware verstelbare planken biedt de koelkast overzichtelijke opslag en stimuleert hij impulsverkopen in commerciële omgevingen zoals cafés, restaurants en kantines.
Geforceerde Koeling
De koelkast is uitgerust met geforceerde koeling, waardoor de temperatuur uiterst nauwkeurig en stabiel wordt gehandhaafd. Het temperatuurbereik van 0°C tot 3°C blijft constant, ideaal voor het snel koelen van dranken en het uitventen van verpakte producten. De unit beschikt over LED-verlichting voor energiebesparing en optimale productzichtbaarheid.
Hoogwaardige Constructie
De kast is vervaardigd uit RVS en aluminium. De volledige polyurethaan isolatie zorgt voor stabiele koelprestaties en energie-efficiëntie. De stevige, verstelbare PVC-gecoate planken bieden flexibele opslag en maximale zichtbaarheid van de producten. Het verlichte informatiepaneel kan naar wens worden aangepast met eigen afbeeldingen.
Gebruiksgemak
De onderbouwplaatsing van de compressor garandeert optimale prestaties en eenvoudige toegang voor reiniging. De onderste plank zonder bukken verhoogt de zichtbaarheid van de producten. De koelkast is voorzien van een zelfsluitende deur voor eenvoudig gebruik.
Specificaties
| Type: | True GDM-35-HC~TSL01 BLK |
| Bruto inhoud: | 991 liter |
| Binnenafmetingen: | D 573 x H 1300 mm |
| Materiaal: | RVS, aluminium |
| Temperatuurbereik: | 0°C / +3°C |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelmiddel: | R290 |
| Klimaatklasse: | 3 |
| Omgevingstemperatuur: | Max. 25°C (60% RLV) |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Isolatie: | 43 mm (polyurethaanschuim) |
| Bediening: | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s): | 8 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar: | |
| Binnenverlichting: | |
| Deur(en): | 2 |
| Soort deur(en): | Draaideuren (glas) |
| Zelfsluitende deur(en): | |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Energielabel: | C |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 5,76 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 2103 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI): | 24,9 |
| Voeding: | 230 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 136 kg |
| Breedte: | 1004 mm |
| Diepte: | 759 mm |
| Hoogte: | 1998 mm |
Koelkast | 991L | RVS | 0°C/+3°C | Geforceerd | Draaideuren | 1004x759x1998(h)mm
Koelkast | 991L | RVS | 0°C/+3°C | Geforceerd | Draaideuren | 1004x759x1998(h)mm
4.060,- excl. btw 4.912,60 incl. btw Of 1.637,53 in 3 termijnen
-
-
Merk:True
-
Artikelnummer:GAS-CW389
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:5 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:31/03/2026 t/m 07/04/2026
-