-
-
-
Merk:Tefcold
-
Artikelnummer:TOP-52331
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:10/05/2026 t/m 17/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De ATOM MAXI koelkast van Tefcold is perfect voor het eenvoudig toegankelijk maken en tegelijkertijd aantrekkelijk presenteren van dranken en andere soorten gekoelde producten. Met een bruto inhoud van 1664 liter biedt deze koeling een uitstekende opslagcapaciteit voor diverse omgevingen zoals supermarkten en delicatessenzaken.
Perfecte Presentatie
De zwarte afwerking aan de binnenkant en de interne verticale LED-verlichting zorgen dat de inhoud altijd goed zichtbaar is en optimaal wordt geëtaleerd. De zwarte binnenzijde creëert een luxe uitstraling en een maximaal contrast, waardoor de gepresenteerde producten extra opvallen voor de klant. De unit is voorzien van 3 zelfsluitende glazen deuren van dubbel veiligheidsglas en een basis van hoogwaardig RVS met spiegeleffect voor een professionele uitstraling.
Krachtige Koeling
De koelkast is voorzien van krachtige geforceerde koeling voor een egale koudeverdeling en een efficiënte werking. Het temperatuurbereik van -1°C tot +10°C kan eenvoudig digitaal worden ingesteld en afgelezen. Dankzij het lage energieverbruik en het milieuvriendelijke koelmiddel R290 is de koeler zowel functioneel als duurzaam. Verder beschikt het apparaat over een automatische ontdooicyclus voor extra gebruiksgemak.
Optimaal Gebruiksgemak
De koeling is voorzien van 6 zwenkwielen, wat zorgt voor eenvoudig verplaatsen en daardoor makkelijker schoonmaken rond en onder het apparaat. Bovendien wordt de koeler geleverd inclusief 15 verstelbare platen voor het flexibel inrichten van de binnenruimte en is de unit voorzien van een slot voor veilige opslag.
Specificaties
| Serie: | Tefcold ATOM MAXI |
| Type: | C3DBB |
| Bruto inhoud: | 1664 liter |
| Binnenafmetingen: | B 1790 x D 595 x H 1568 mm |
| Capaciteit: | Ca. 1750x 33cl (blikjes) / 875x 50cl (flesjes) |
| Materiaal: | Staal (extern), kunststof (intern) |
| Kleur / afwerking: | Zwart (extern/intern) |
| Temperatuurbereik: | -1°C / +10°C |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelmiddel: | R290 (130 g) |
| Klimaatklasse: | 3 |
| Omgevingstemperatuur: | Max. 25°C (60% RLV) |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Bediening: | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s): | 15 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar: | |
| Rooster-/niveauformaat: | 566 x 480 mm, 624 x 480 mm |
| Binnenverlichting: | |
| Deur(en): | 3 |
| Soort deur(en): | Draaideuren (glas) |
| Zelfsluitende deur(en): | |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Geluidsniveau: | < 65 dB(A) |
| Energielabel: | B |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 5,41 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 1975 kWh |
| Aansluitwaarde: | 0,70 kW |
| Voeding: | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 208 kg |
| Breedte: | 1880 mm |
| Diepte: | 710 mm |
| Hoogte: | 2003 mm |
Koelkast | ATOM MAXI | 1664L | Zwart | -1°C/+10°C | Geforceerd | Draaideuren | Wielen | 1880x710x2003(h)mm
Koelkast | ATOM MAXI | 1664L | Zwart | -1°C/+10°C | Geforceerd | Draaideuren | Wielen | 1880x710x2003(h)mm
3.439,- 2.751,- excl. btw 3.328,71 incl. btw Of 1.109,57 in 3 termijnen Je bespaart €110,29 (3%)
-
-
Merk:Tefcold
-
Artikelnummer:TOP-52331
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:10/05/2026 t/m 17/05/2026
-