-
-
-
Merk:Liebherr
-
Artikelnummer:LBH-FRTvg-1511-20-T
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:29/03/2026 t/m 05/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De Liebherr PERFORMANCE tafelmodel koelkast met glasdeur is een compacte en professionele koeloplossing voor het bewaren van producten bij temperaturen van +1 °C tot +15 °C. Dankzij het onderbouwbare ontwerp is deze koelkast ideaal voor horecakeukens en werkruimtes waar efficiënt gebruik van de beschikbare ruimte centraal staat.
Geforceerd & HumidityControl
De koelkast werkt met geforceerde koeling voor een gelijkmatige temperatuurverdeling in de volledige binnenruimte. De temperatuur is nauwkeurig instelbaar via het touch display en blijft stabiel, ook bij intensief gebruik. Met functies zoals HumidityControl behoud je optimale luchtvochtigheid voor productkwaliteit, terwijl optische en akoestische alarmen waarschuwen bij temperatuurafwijkingen of een openstaande deur.
Praktisch & Efficiënt
De zelfsluitende deur met aluminium handgreep zorgt voor een efficiënte workflow tijdens dagelijks gebruik. Het geïntegreerde LightAlarm geeft direct een visuele melding wanneer de deur te lang openstaat, wat helpt om temperatuurverlies te beperken. Via app-functionaliteit en optionele netwerkverbinding heb je daarnaast altijd inzicht in prestaties en instellingen, ook op afstand.
Compact & Professioneel
Met vier draagplateaus, waarvan drie verstelbaar, is de binnenruimte flexibel in te richten voor verschillende producten. Door het compacte formaat is de koelkast eenvoudig onder een werkblad te plaatsen. De uitvoering in wit staal maakt het toestel duurzaam en geschikt voor intensief dagelijks gebruik in professionele omgevingen.
Specificaties
| Serie: | Liebherr PERFORMANCE |
| Type: | FRTvg 1511-20 |
| Bruto inhoud: | 127 liter |
| Binnenafmetingen: | B 450 x D 430 x H 640 mm |
| Materiaal: | Staal (extern/intern), kunststof (deurframe) |
| Kleur / afwerking: | Wit (intern/extern) |
| Temperatuurbereik: | +1°C / +15°C |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelmiddel: | R600a |
| Klimaatklasse: | 4 |
| Omgevingstemperatuur: | 10°C / 30°C |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Bediening: | Touch |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s): | 3 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar: | |
| Binnenverlichting: | |
| Deur(en): | 1 |
| Soort deur(en): | Glasdeur |
| Zelfsluitende deur(en): | |
| Scharnierkant: | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar: | |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Geluidsniveau: | < 45 dB(A) |
| Energielabel: | A+ |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 0,8 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 292 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI): | 14,4 |
| Voeding: | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 46 kg |
| Breedte: | 600 mm |
| Diepte: | 648 mm |
| Hoogte: | 852 mm |
Koelkast | PERFORMANCE | 127L | Wit | +1°C/+15°C | Geforceerd | Temperatuur-/Deuralarm | App | 600x648x852(h)mm
Koelkast | PERFORMANCE | 127L | Wit | +1°C/+15°C | Geforceerd | Temperatuur-/Deuralarm | App | 600x648x852(h)mm
1.145,- 1.054,- excl. btw 1.275,34 incl. btw Of 425,11 in 3 termijnen Je bespaart €-130,34 (11%)
-
-
Merk:Liebherr
-
Artikelnummer:LBH-FRTvg-1511-20-T
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:29/03/2026 t/m 05/04/2026
-