-
-
-
Merk:Tefcold
-
Artikelnummer:TOP-71547
-
Beschikbaarheid: niet op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:Onbekend
-
Actie van:28/04/2026 t/m 05/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De ISC-SD koelkist is een uitstekende aanvulling voor een drukke bar of club. Het stelt barpersoneel in staat om snel en efficiënt flessen bier of cider te serveren zonder de bar te hoeven verlaten of zich om te draaien om bij de koelkasten achter de bar te komen. Hierdoor wordt de wachtrij bij de bar verkort en de bediening van klanten versneld. De dichte schuifdeksels bieden snelle toegang tot een grote opslagcapaciteit.
Krachtige Koeling
Deze koelkist is voorzien van statische koeling met een temperatuurbereik van +1°C tot +9°C. Dankzij klimaatklasse 7 blijft de inhoud ook in warme omgevingen (tot +35°C) perfect gekoeld. Met een indrukwekkend energielabel B is dit apparaat zeer zuinig in verbruik. De koelkist is uitgerust met een elektronische regelaar, een thermometer en een handige automatische ontdooifunctie voor optimaal onderhoudsgemak.
Optimaal Gebruiksgemak
De koelkist is ideaal voor de opslag van kratten bier en frisdrank, waarbij de dichte schuifdeksels direct toegang bieden tot de voorraad. Voor razendsnel bijvullen is de volledige bovenkant zelfs verwijderbaar, wat het laden van grote aantallen flessen of kratten aanzienlijk vergemakkelijkt. Voor maximale mobiliteit is de serie standaard voorzien van stevige zwenkwielen met rem, zodat de kist eenvoudig te verplaatsen én stabiel te plaatsen is.
Specificaties
| Serie: | Tefcold ISC-SD |
| Type: | ISC302SD |
| Bruto inhoud: | 286 liter |
| Binnenafmetingen: | B 890 x D 510 x H 715 mm |
| Kleur / afwerking: | Wit |
| Temperatuurbereik: | +1°C / +9°C |
| Koeling: | Statisch |
| Koelmiddel: | R600a (70 g) |
| Klimaatklasse: | 7 |
| Omgevingstemperatuur: | Max. 35°C (75% RLV) |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Bediening: | Digitaal |
| Binnenverlichting: | |
| Deksel(s): | Schuifdeksels (dicht) |
| Dekselvorm: | Vlak |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Geluidsniveau: | < 47 dB(A) |
| Energielabel: | B |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 0,56 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 205 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI): | 14,4 |
| Aansluitwaarde: | 0,19 kW |
| Voeding: | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 55 kg |
| Breedte: | 1014 mm |
| Diepte: | 635 mm |
| Hoogte: | 892 mm |
Koelkist | ISC-SD | Wit | 286L | +1°C/+9°C | Statisch | Schuifdeksels | Wielen (Geremd) | 1014x635x892(h)mm
Koelkist | ISC-SD | Wit | 286L | +1°C/+9°C | Statisch | Schuifdeksels | Wielen (Geremd) | 1014x635x892(h)mm
720,- 652,- excl. btw 788,92 incl. btw Of 262,97 in 3 termijnen Je bespaart €-68,92 (10%)
-
-
Merk:Tefcold
-
Artikelnummer:TOP-71547
-
Beschikbaarheid: niet op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Actie van:28/04/2026 t/m 05/05/2026
-