-
-
-
Merk:IDEAL AKE
-
Artikelnummer:NCP-484358536
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:4-5 dagen
-
Actie van:19/05/2026 t/m 26/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De IDEAL AKE koelvitrine uit de AKV-S serie is een hoogwaardige, stekkerklare opbouwunit met een inhoud van 164 liter. Deze professionele vitrine is specifiek ontworpen voor het optimaal presenteren en koelen van take-away producten, gekoelde snacks en dranken. Dankzij de 3-zijdige beglazing en de handige acrylglas kantelruiten aan de klantzijde is dit model perfect ingericht voor zelfbediening. Daarnaast garandeert de slimme luchtgeleiding (toevoerlucht aan de klantzijde en afvoerlucht aan de bedieningszijde) een stabiel klimaat, zelfs wanneer klanten zelf hun producten pakken.
Aantrekkelijke & Veilige Presentatie
De vitrine is uitgerust met een geharde glazen tussenplank die in hoogte verstelbaar is, waardoor de opslagruimte flexibel kan worden ingedeeld. Producten worden zo altijd overzichtelijk gepresenteerd. Verder heeft de energiezuinige LED-binnenverlichting een frisse uitstraling om de inhoud goed te accentueren. Deze verlichting is bovendien shatterproof (splintervrij) en afzonderlijk schakelbaar, wat bijdraagt aan de voedselveiligheid en flexibiliteit op de werkvloer.
Krachtige Koeling
Dankzij de krachtige geforceerde koeling met een gecoate vin-verdamper ben je verzekerd van een snelle terugkoeling en een gelijkmatige temperatuurverdeling. De vitrine maakt daarbij gebruik van het milieuvriendelijke koelmiddel R290 (Propaan). Met een temperatuurbereik van +6 °C tot +12 °C is hij bij uitstek geschikt voor het perfect koelen van onder andere zuivelproducten, snacks en dranken.
Hoogwaardige Bouwkwaliteit & Comfort
De binnenzijde en alle zichtbare buitenzijden zijn vervaardigd uit hoogwaardig, gepolijst RVS. In combinatie met een dikke PUR-hardschuimisolatie levert dit een uitstekende energie-efficiëntie op. Aan de achterzijde (personeelszijde) bevinden zich bovendien soepel lopende schuifdeuren van isolatieglas zodat het personeel de vitrine moeiteloos kan bijvullen met minimaal koudeverlies. De koelmotor is praktisch aan de rechterzijde van de achterkant geplaatst, waarbij het condensorbeschermrooster eenvoudig te verwijderen is om het reinigen en onderhouden te vergemakkelijken.
Eenvoudig Onderhoud
De vitrine is voorzien van een elektronische controle met een helder digitaal display voor een nauwkeurige temperatuurbewaking. Dankzij de automatische ontdooiing en de automatische condensatieverdamping heb je verder nauwelijks omkijken naar het dagelijks onderhoud.
Let op, de afbeelding dient ter illustratie. Deze toont het model met de koelmotor aan de linkerzijde van de achterkant (personeelszijde), maar dit specifieke artikel betreft de koelvitrine met de koelmotor aan de rechterzijde van de achterkant (personeelszijde).
Specificaties
| Serie: | IDEAL AKE AKV-S |
| Type: | AKV-S 116-KL BSR R290 |
| Materiaal: | RVS, gehard glas |
| Kleur / afwerking: | Geborsteld |
| Bruto inhoud: | 164 liter |
| Binnenafmetingen: | B 800 x D 450 x H 455 mm |
| Niveaus: | 2 |
| Niveau(s) verstelbaar: | |
| Temperatuurbereik: | +6°C / +12°C |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelmiddel: | R290 (105 g) |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Condensverdamping: | Automatisch |
| Klimaatklasse: | 3 |
| Omgevingstemperatuur: | Max. 25°C (60% RLV) |
| Isolatie: | 40 mm (PUR-hardschuim) |
| Voorruit: | kantelruiten |
| Voorruitvorm: | Recht |
| Bedieningskant: | Schuifdeuren |
| Bediening: | Digitaal |
| Binnenverlichting: | |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Geluidsniveau: | < 52 dB(A) |
| Energielabel: | C |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 2,67 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 976 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI): | 19,03 |
| Aansluitwaarde: | 0,17 kW |
| Voeding: | 230 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 71 kg |
| Breedte: | 1110 mm |
| Diepte: | 510 mm |
| Hoogte: | 545 mm |
Koelvitrine | AKV-S | 164L | RVS | +6°C/+12°C | Geforceerd | 2 Niveaus | Zelfbediening | 1110x510x545(h)mm
Koelvitrine | AKV-S | 164L | RVS | +6°C/+12°C | Geforceerd | 2 Niveaus | Zelfbediening | 1110x510x545(h)mm
4.522,- 3.839,- excl. btw 4.645,19 incl. btw Of 1.548,40 in 3 termijnen Je bespaart €-123,19 (3%)
-
-
Merk:IDEAL AKE
-
Artikelnummer:NCP-484358536
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:4-5 dagen
-
Actie van:19/05/2026 t/m 26/05/2026
-