-
-
-
Merk:IDEAL AKE
-
Artikelnummer:NCP-484358522
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:4-5 dagen
-
Actie van:19/05/2026 t/m 26/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De IDEAL AKE koelvitrine uit de AKV-S serie is een hoogwaardige, stekkerklare opbouwunit met een inhoud van 225 liter. Deze professionele vitrine is specifiek ontworpen voor het optimaal presenteren en koelen van take-away producten, gekoelde snacks en dranken. Dankzij de 3-zijdige beglazing en de gesloten klantzijde is dit model perfect voor toonbanken en counters waar de bediening aan de achterzijde plaatsvindt. Daarnaast garandeert de slimme luchtgeleiding (toevoerlucht aan de klantzijde en afvoerlucht aan de bedieningszijde) een stabiel klimaat, zelfs bij intensief gebruik.
Aantrekkelijke & Veilige Presentatie
De vitrine is uitgerust met een geharde glazen tussenplank die in hoogte verstelbaar is, waardoor de opslagruimte flexibel kan worden ingedeeld. Producten worden zo altijd overzichtelijk gepresenteerd. Verder heeft de energiezuinige LED-binnenverlichting een kleurtemperatuur van 4000 K (neutraal wit) voor een frisse uitstraling. Deze verlichting is bovendien shatterproof (splintervrij) en afzonderlijk schakelbaar, wat bijdraagt aan de voedselveiligheid en flexibiliteit op de werkvloer.
Krachtige Koeling
Dankzij de krachtige geforceerde koeling met een gecoate vin-verdamper ben je verzekerd van een snelle terugkoeling en een gelijkmatige temperatuurverdeling. De vitrine maakt daarbij gebruik van het milieuvriendelijke koelmiddel R290 (Propaan). Met een temperatuurbereik van +6 °C tot +12 °C is hij bij uitstek geschikt voor het perfect koelen van onder andere zuivelproducten, snacks en dranken.
Hoogwaardige Bouwkwaliteit & Comfort
De binnenzijde en alle zichtbare buitenzijden zijn vervaardigd uit hoogwaardig, gepolijst RVS. In combinatie met een dikke PUR-hardschuimisolatie levert dit een uitstekende energie-efficiëntie op. Aan de bedieningskant bevinden zich bovendien soepel lopende schuifruiten zodat het personeel de vitrine moeiteloos kan bijvullen, waarbij de koelmotor praktisch aan de linkerzijde van de bedieningskant is geplaatst.
Eenvoudig Onderhoud
De vitrine is voorzien van een elektronische controle met een helder digitaal display voor een nauwkeurige temperatuurbewaking. Dankzij de automatische ontdooiing en de automatische condensatieverdamping heb je verder nauwelijks omkijken naar het dagelijks onderhoud.
Specificaties
| Serie: | IDEAL AKE AKV-S |
| Type: | AKV-S 146 R290 |
| Materiaal: | RVS, gehard glas |
| Kleur / afwerking: | Geborsteld |
| Bruto inhoud: | 225 liter |
| Binnenafmetingen: | B 1100 x D 450 x H 455 mm |
| Niveaus: | 2 |
| Niveau(s) verstelbaar: | |
| Temperatuurbereik: | +6°C / +12°C |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelmiddel: | R290 (105 g) |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Condensverdamping: | Automatisch |
| Klimaatklasse: | 3 |
| Omgevingstemperatuur: | Max. 25°C (60% RLV) |
| Isolatie: | 40 mm (PUR-hardschuim) |
| Voorruit: | Gesloten |
| Voorruitvorm: | Recht |
| Bedieningskant: | Schuifdeuren |
| Bediening: | Digitaal |
| Binnenverlichting: | |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Geluidsniveau: | < 53 dB(A) |
| Energielabel: | B |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 2,77 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 1011 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI): | 15,62 |
| Aansluitwaarde: | 0,18 kW |
| Voeding: | 230 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 93 kg |
| Breedte: | 1410 mm |
| Diepte: | 510 mm |
| Hoogte: | 545 mm |
Koelvitrine | AKV-S | 225L | RVS | +6°C/+12°C | Geforceerd | 2 Niveaus | 1410x510x545(h)mm
Koelvitrine | AKV-S | 225L | RVS | +6°C/+12°C | Geforceerd | 2 Niveaus | 1410x510x545(h)mm
3.799,- 3.229,- excl. btw 3.907,09 incl. btw Of 1.302,36 in 3 termijnen Je bespaart €-108,09 (3%)
-
-
Merk:IDEAL AKE
-
Artikelnummer:NCP-484358522
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:4-5 dagen
-
Actie van:19/05/2026 t/m 26/05/2026
-