-
-
-
Merk:NordCap
-
Artikelnummer:NCP-45517151
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:4-5 dagen
-
Actie van:19/05/2026 t/m 26/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De NordCap LINUS koelvitrine is een luxe, stekkerklare vitrine die specifiek is ontworpen voor een professionele en aantrekkelijke productpresentatie. Dankzij de strakke afwerking van duurzaam RVS past dit model perfect in elke moderne horeca- of retailomgeving. De slimme constructie met de koelmotor aan de bovenzijde zorgt ervoor dat de beschikbare ruimte optimaal wordt benut. De vitrine is aan de bedieningskant uitgerust met 2 soepel lopende schuifdeuren van isolatieglas met stevige handgrepen, waardoor het personeel de producten moeiteloos en met minimaal koudeverlies kan bijvullen. De klantzijde is volledig gesloten.
Optimale Presentatie
Met in totaal 3 niveaus biedt deze koelvitrine een zee aan presentatieruimte op een compact oppervlak. De vitrine is uitgerust met 2 geharde glazen platen die zorgen voor een overzichtelijke en gestructureerde indeling. Samen met de gekoelde bodem zorgt dit voor een aantrekkelijke uitstalling van snacks, gebak of dranken. Verder zet de geïntegreerde LED-binnenverlichting alle producten letterlijk in het juiste licht om impulsaankopen te stimuleren.
Krachtige Koeling
Dankzij de krachtige geforceerde koeling ben je altijd verzekerd van een snelle terugkoeling en een egale temperatuurverdeling. De vitrine houdt producten perfect vers binnen een temperatuurbereik van +4 °C tot +10 °C. Daarnaast maakt het systeem gebruik van het milieuvriendelijke koelmiddel R290 (Propaan), wat zorgt voor een efficiënte en duurzame werking.
Eenvoudig Onderhoud & Controle
De LINUS koelvitrine is voorzien van een geavanceerde elektronische controle met een helder digitaal display, waarmee je de temperatuur nauwkeurig in de gaten houdt. Comfort op de werkvloer staat centraal: dankzij de automatische ontdooiing en de automatische condensatieverdamping verloopt de dagelijkse werking volledig autonoom en heb je nauwelijks omkijken naar het onderhoud.
Specificaties
| Serie: | NordCap LINUS |
| Type: | LINUS 150 |
| Materiaal: | RVS, gehard glas |
| Niveaus: | 3 |
| Niveauformaat: | 685 x 292 mm |
| Temperatuurbereik: | +4°C / +10°C |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelmiddel: | R290 (80 g) |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Condensverdamping: | Automatisch |
| Klimaatklasse: | 3 |
| Omgevingstemperatuur: | Max. 25°C (60% RLV) |
| Voorruit: | Gesloten |
| Voorruitvorm: | Recht |
| Bedieningskant: | Schuifdeuren |
| Bediening: | Digitaal |
| Binnenverlichting: | |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Energielabel: | D |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 5,36 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 1955 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI): | 40 |
| Aansluitwaarde: | 0,29 kW |
| Voeding: | 230 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 70 kg |
| Breedte: | 800 mm |
| Diepte: | 438 mm |
| Hoogte: | 934 mm |
Koelvitrine | LINUS | RVS | +4°C/+10°C | Geforceerd | 3 Niveaus | 800x438x934(h)mm
Koelvitrine | LINUS | RVS | +4°C/+10°C | Geforceerd | 3 Niveaus | 800x438x934(h)mm
4.339,- 3.689,- excl. btw 4.463,69 incl. btw Of 1.487,90 in 3 termijnen Je bespaart €-124,69 (3%)
-
-
Merk:NordCap
-
Artikelnummer:NCP-45517151
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:4-5 dagen
-
Actie van:19/05/2026 t/m 26/05/2026
-