-
-
-
Merk:NordCap
-
Artikelnummer:NCP-458100120
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:4-5 dagen
-
Actie van:20/05/2026 t/m 27/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De NordCap LUXOR koelvitrine is een high-end, stekkerklare presentatiekast die speciaal is ontworpen om producten op het allerhoogste niveau te presenteren. De vitrine heeft een zwarte afwerking aan de buitenkant met een speciale anti-vingerafdruk coating, gecombineerd met een robuust frame van duurzaam RVS. Dankzij de indrukwekkende, 4-zijdige panorama glasstructuur met thermische beglazing hebben klanten vanuit elke hoek een perfect zicht op het assortiment. De vitrine is uitgerust met een glazen deur voorzien van een subtiele handvatstrip en een magnetische afdichting die zonder gereedschap te verwisselen is.
Optimale Presentatie
Met in totaal 6 niveaus biedt deze vitrine een royale presentatiecapaciteit op een compact vloeroppervlak. De opslagruimte bestaat uit 5 in hoogte verstelbare glazen platen en een stevige glazen bodem, waardoor de indeling flexibel kan worden aangepast aan de producten. Verder wordt de inhoud prachtig uitgelicht door geïntegreerde LED-lichtstrips. Uniek is dat de kleurtemperatuur van de verlichting (variërend van warm wit 3000 K tot helder wit 6000 K) perfect kan worden afgestemd op de uitstraling van de producten. Een slimme nabijheidssensor zorgt bovendien voor een dynamische interactie met de klant.
Krachtige Koeling
Dankzij de krachtige geforceerde koeling ben je verzekerd van een snelle terugkoeling en een egale temperatuurverdeling over alle niveaus. De vitrine houdt producten perfect vers binnen een temperatuurbereik van +2 °C tot +10 °C. Het geavanceerde systeem is voorzien van een energiezuinige isolatie en behaalt een gunstige energieklasse C. Daarnaast maakt de installatie gebruik van het milieuvriendelijke koelmiddel R290 (Propaan).
Geavanceerde Controle & Onderhoud
De vitrine is uitgerust met een nauwkeurige elektronische controle en een helder digitaal display. Voor maximale voedselveiligheid beschikt het systeem over een geïntegreerde HACCP-controlefunctie en een akoestische en optische alarmfunctie. Comfort op de werkvloer staat centraal: dankzij de automatische ontdooiing via compressorstop en de automatische condensatieverdamping verloopt de dagelijkse werking volledig autonoom. Bovendien is de vitrine standaard voorzien van 4 zwenkwielen (waarvan 2 geremd), waardoor hij moeiteloos kan worden verplaatst voor het schoonmaken.
Specificaties
| Serie: | NordCap LUXOR |
| Type: | LUXOR ZWART |
| Materiaal: | RVS, gehard glas |
| Kleur / afwerking: | Zwart |
| Bruto inhoud: | 457 liter |
| Niveaus: | 6 |
| Niveauformaat: | 700 x 470 mm |
| Niveau(s) verstelbaar: | |
| Temperatuurbereik: | +2°C / +10°C |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelmiddel: | R290 |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Condensverdamping: | Automatisch |
| Klimaatklasse: | 4 |
| Omgevingstemperatuur: | Max. 30°C (55% RLV) |
| Voorruit: | Gesloten |
| Voorruitvorm: | Recht |
| Bedieningskant: | Draaideur |
| Bediening: | Digitaal |
| Binnenverlichting: | |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Energielabel: | C |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 5,8 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 2116 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI): | 20,4 |
| Aansluitwaarde: | 0,55 kW |
| Voeding: | 230 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 222 kg |
| Breedte: | 805 mm |
| Diepte: | 650 mm |
| Hoogte: | 1840 mm |
Koelvitrine | LUXOR | 457L | RVS/Zwart | +2°C/+10°C | Geforceerd | 6 Niveaus | Wielen (Geremd) | 805x650x1840(h)mm
Koelvitrine | LUXOR | 457L | RVS/Zwart | +2°C/+10°C | Geforceerd | 6 Niveaus | Wielen (Geremd) | 805x650x1840(h)mm
7.415,- 6.299,- excl. btw 7.621,79 incl. btw Of 2.540,60 in 3 termijnen Je bespaart €-206,79 (3%)
-
-
Merk:NordCap
-
Artikelnummer:NCP-458100120
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:4-5 dagen
-
Actie van:20/05/2026 t/m 27/05/2026
-