-
-
-
Merk:Bartscher
-
Artikelnummer:BAR-110898
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 2 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:09/05/2026 t/m 16/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De Bartscher EASY koelwerkbanken combineren een efficiënte koeloplossing met een praktische werkruimte voor professionele keukens. Dankzij de robuuste RVS constructie vormt het bovenblad een hygiënisch en duurzaam werkoppervlak, terwijl de gekoelde ruimte ideaal is voor het bewaren van ingrediënten binnen handbereik. En met klimaatklasse 5 blijven de koelwerkbanken bovendien betrouwbaar functioneren bij omgevingstemperaturen tot maar liefst 40°C.
Constante Koeling & Nauwkeurige Bediening
De geforceerde koeling zorgt voor een gelijkmatige temperatuurverdeling met een instelbaar bereik van 0°C/+8°C, essentieel voor het veilig bewaren van gevoelige producten. De digitale bediening met temperatuurweergave op het display maakt zéér nauwkeurige temperatuurregeling in stappen van 0,1°C mogelijk, zodat maximale controle behouden blijft tijdens intensief dagelijks gebruik. En een combinatie van automatische ontdooiing én condensverdamping draagt daarbij bij aan een onderhoudsarme werking.
Zuinige & Verantwoorde Werking
De koelwerkbank is geclassificeerd onder energielabel C, een relatief zuinige categorie, wat in combinatie met het milieuvriendelijke koelmiddel R290 bijdraagt aan een lagere ecologische belasting zonder concessies te doen aan de koelcapaciteit.
Praktisch & Efficiënt Ontwerp
Deze Bartscher EASY koelwerkbank is voorzien van een stevige draaideur en vier laden op robuuste geleiders, beide met geïntegreerde handgrepen. De koelwerkbank en wordt standaard geleverd met één in hoogte verstelbaar rooster per deur en de interne ruimte van zowel de deur als laden is geschikt voor 1/1 GN-formaat, waardoor ook flexibel gewerkt kan worden met bijvoorbeeld GN-bakken.
De stabiele roosters, met antikantelsysteem in de geleiders, hebben een draagvermogen tot 30 kg, voor intensief gebruik in drukke keukenomgevingen. En bovendien zijn de koelwerkbanken dankzij de geremde zwenkwielen eenvoudig te verplaatsen en flexibel inzetbaar binnen iedere professionele keukenopstelling.
Specificaties
| Serie: | Bartscher EASY |
| Type: | EASY S4T1-1501 |
| Bruto inhoud: | 425 liter |
| Binnenafmetingen: | B 1215 x D 570 x H 565 mm |
| Deur(en): | 1 |
| Lade(n): | 4 |
| Achteropstand: | |
| Temperatuurbereik: | 0°C / +8°C |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelmiddel: | R290 (42 g) |
| Klimaatklasse: | 5 |
| Omgevingstemperatuur: | Max. 40°C (40% RLV) |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Condensverdamping: | Automatisch |
| Bediening: | Digitaal |
| Bijgesloten roosters: | 1 |
| Roosterformaat: | 1/1 GN (530 x 325 mm) |
| Ladeformaat: | 1/1 GN (530 x 325 mm) |
| Materiaal: | RVS |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Energielabel: | C |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 2,53 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 923 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI): | 36,8 |
| Aansluitwaarde: | 0,25 kW |
| Voeding: | 230 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 107,6 kg |
| Breedte: | 1800 mm |
| Diepte: | 700 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
Koelwerkbank | EASY | 425L | 1 Deur + 4 Laden (1/1 GN) | 0°C/+8°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 1800x700x850(h)mm
Koelwerkbank | EASY | 425L | 1 Deur + 4 Laden (1/1 GN) | 0°C/+8°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 1800x700x850(h)mm
2.698,- 2.069,- excl. btw 2.503,49 incl. btw Of 834,50 in 3 termijnen Je bespaart €194,51 (7%)
-
-
Merk:Bartscher
-
Artikelnummer:BAR-110898
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:2 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:09/05/2026 t/m 16/05/2026
-