-
-
-
Merk:Diamond
-
Artikelnummer:DIA-DT178/P9H-GD
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:5-6 weken
-
Actie van:18/05/2026 t/m 25/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Deze geavanceerde professionele koelwerkbank uit de GASTRO LINE EVO van Diamond combineert krachtige koelprestaties met een uiterst functioneel ontwerp. Dankzij de interne maatvoering voor 1/1 GN, de meest gebruikte standaard in de horeca, haal je een multifunctioneel koelstation en werkstation in huis dat de efficiëntie in de keuken direct verhoogt.
Krachtige Koeling
De koelwerkbank is uitgerust met een hoogwaardige geforceerde koeling met een nauwkeurig instelbaar temperatuurbereik van -2°C/+8°C. De extra zwaar uitgevoerde, oversized verdamper is voorzien van een speciale beschermende coating tegen zout en voedselzuren, en is volledig onzichtbaar weggewerkt. Dit zorgt, samen met de geforceerde luchtcirculatie, voor een perfect uniforme temperatuurverdeling en snel herstel na het openen. De monobloc koelunit is aan de linkerzijde gemonteerd op innovatieve uittrekbare rails, wat inspectie en onderhoud aan de voorzijde ongekend eenvoudig maakt. Daarnaast beschikt de machine over automatische ontdooiing en automatische condensverdamping.
Efficiënt & Duurzaam
Met een extra dikke, CFK,vrije polyurethaanisolatie van maar liefst 70 mm behoudt deze koelwerkbank de ingestelde binnentemperatuur optimaal. Het apparaat maakt gebruik van het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is ingedeeld in energieklasse C. Dankzij de krachtige compressor met klimaatklasse 5 blijft de koeling onverminderd betrouwbaar presteren, zelfs in warme werkomgevingen tot wel 40°C. De elektronische regeling met een strak wit LED,display zit veilig opgeborgen in een volledig waterdichte doos.
Hoogwaardige Constructie
Het apparaat is ontworpen als een solide monocoque constructie. De binnenzijde is vervaardigd uit voedselveilig RVS AISI 304, terwijl de buitenzijde is uitgevoerd in robuust RVS AISI 441. Het afneembare RVS werkblad is uitgevoerd als wandmodel met een praktische opstaande rand aan de achterzijde om spatwater en vuil achter de werkbank te voorkomen. De geperste binnenbodem met afgeronde hoeken maakt het handmatig reinigen zeer eenvoudig.
Praktisch & Comfortabel Gebruik
Om het dagelijkse werkcomfort te maximaliseren, zijn de zelfsluitende deuren voorzien van ergonomische, niet,uitstekende handgrepen en een handige stop op 100°. De scharnierkant van de deuren is naar wens omkeerbaar zonder dat daar een extra ombouwkit voor nodig is. De magnetische deurrubbers sluiten perfect hermetisch af en zijn zonder gereedschap te vervangen. Het interieur is uitgerust met kantelveilige RVS geleiders en innovatieve dubbele rails, waardoor het mogelijk is om tegelijkertijd een rooster en GN,bakken boven elkaar te plaatsen. Tot slot zorgen de verstelbare RVS poten voor een stabiele plaatsing op elke ondergrond.
Specificaties
| Serie: | Diamond GASTRO LINE EVO |
| Type: | DT178/P9H-GD |
| Bruto inhoud: | 405 liter |
| Deur(en): | 3 |
| Lade(n): | |
| Zelfsluitend (deuren/laden): | |
| Achteropstand: | |
| Werkblad afneembaar: | |
| Temperatuurbereik: | -2°C / +8°C |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelmiddel: | R290 |
| Klimaatklasse: | 5 |
| Omgevingstemperatuur: | Max. 40°C (40% RLV) |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Condensverdamping: | Automatisch |
| Isolatie: | 70 mm (polyurethaanschuim) |
| Bediening: | Digitaal |
| Bijgesloten roosters: | 3 |
| Roosterformaat: | 1/1 GN (530 x 325 mm) |
| Materiaal: | RVS AISI-441 (extern), RVS AISI-304 (intern) |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Energielabel: | C |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 3,3 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 1205 kWh |
| Aansluitwaarde: | 0,24 kW |
| Voeding: | 230 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 140 kg |
| Breedte: | 1840 mm |
| Diepte: | 700 mm |
| Hoogte: | 850 / 1000 mm |
Koelwerkbank | GASTRO LINE EVO | 405L | 3 Deuren (1/1 GN) | -2°C/+8°C | Geforceerd | Achteropstand | Werkblad Afneembaar | 1840x700x850/1000(h)mm
Koelwerkbank | GASTRO LINE EVO | 405L | 3 Deuren (1/1 GN) | -2°C/+8°C | Geforceerd | Achteropstand | Werkblad Afneembaar | 1840x700x850/1000(h)mm
3.442,- 2.581,- excl. btw 3.123,01 incl. btw Of 1.041,- in 3 termijnen Je bespaart €318,99 (9%)
-
-
Merk:Diamond
-
Artikelnummer:DIA-DT178/P9H-GD
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:5-6 weken
-
Actie van:18/05/2026 t/m 25/05/2026
-