-
-
-
Merk:True
-
Artikelnummer:GAS-CX124
-
Beschikbaarheid: niet op voorraad
-
Garantie: 5 jaar
-
Levertijd:Onbekend
-
Actie van:31/03/2026 t/m 07/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De True koelwerkbank TRCB-48-HC is de ideale oplossing voor keukens waar ruimte beperkt is, terwijl grote hoeveelheden voedsel betrouwbaar en eenvoudig toegankelijk blijven. Met 2 ruime laden en een hoogwaardig bovenblad biedt de koelwerkbank een praktische werkruimte en efficiënte opslag. Compatibel met 1/1 GN-formaat, waardoor bakken perfect in de laden passen.
Geforceerde Koeling
De koelwerkbank is uitgerust met geforceerde koeling, waardoor de temperatuur constant en nauwkeurig wordt gehandhaafd tussen 0°C en +3°C. Dit zorgt ervoor dat ingrediënten optimaal vers blijven, zelfs bij frequent openen van de laden. Het geavanceerde R290 koolwaterstof koelsysteem draagt bij aan betrouwbare en energie-efficiënte prestaties.
Hoogwaardige Constructie
Gemaakt van hoogwaardig RVS en aluminium, wat zorgt voor duurzaamheid, hygiëne en eenvoudig onderhoud. Zware ladegeleiders en rollers garanderen soepele werking, zelfs bij intensief gebruik.
Gebruiksgemak
Het apparaat is voorzien van 127 mm wielen voor eenvoudige positionering, een omgekeerde ventilatormotor die vuilophoping op de condensor vermindert en een drupbestendige “V”-rand voor bescherming tegen morsen.
Specificaties
| Type: | True TRCB-48-HC |
| Uitvoering: | Laag Model |
| Bruto inhoud: | 52 liter |
| Deur(en): | |
| Lade(n): | 2 |
| Achteropstand: | |
| Temperatuurbereik: | 0°C / +3°C |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelmiddel: | R290 |
| Klimaatklasse: | 5 |
| Omgevingstemperatuur: | Max. 40°C (40% RLV) |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Bediening: | Digitaal |
| Ladeformaat: | 1/1 GN (530 x 325 mm) |
| Materiaal: | RVS, aluminium |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Energielabel: | C |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 2,24 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 816 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI): | 42,4 |
| Voeding: | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 118 kg |
| Breedte: | 1227 mm |
| Diepte: | 816 mm |
| Hoogte: | 645 mm |
Koelwerkbank | Laag Model | 52L | 2 Laden (1/1 GN) | 0°C/+3°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 1227x816x645(h)mm
Koelwerkbank | Laag Model | 52L | 2 Laden (1/1 GN) | 0°C/+3°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 1227x816x645(h)mm
7.211,- excl. btw 8.725,31 incl. btw Of 2.908,44 in 3 termijnen
-
-
Merk:True
-
Artikelnummer:GAS-CX124
-
Beschikbaarheid: niet op voorraad
-
Garantie:5 jaar
-
Actie van:31/03/2026 t/m 07/04/2026
-