-
-
-
Merk:Coldline
-
Artikelnummer:TOP-51341
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:09/05/2026 t/m 16/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De koel-/vrieswerkbanken uit de MASTER serie van Coldline zijn speciaal gemaakt voor drukke horecagelegenheden die zeer intensief gebruik maken van hun koelingen. Door de verschillende modellen met verschillende temperaturen is er voor haast iedere situatie een perfecte koeling beschikbaar.
Krachtige Koeling
Dit apparaat is voorzien van een geforceerde koeling, wat zorgt voor een snelle en gelijkmatige verdeling van de koude lucht door de gehele ruimte. Daarnaast beschikt de koeling over automatische ontdooiing, voor extra gebruiksgemak, en een breed temperatuurbereik van -2°C/+8°C. Deze temperatuur stel je eenvoudig in via het digitale bedieningspaneel.
De professionele koelwerkbank valt onder energielabel B, een zuinige categorie, en maakt gebruik van het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is ook geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen, tot wel 40°C.
Elegant & Hoogwaardig Ontwerp
Door het gebruik van hoogwaardig RVS wordt efficiëntie en duurzaamheid gegarandeerd. Het elegante ontwerp met de hoogwaardige afwerking zorgt voor een nette en professionele uitstraling die past in elke moderne werkomgeving. Dankzij het gebruik van dit duurzaam RVS is het apparaat bovendien eenvoudig te reinigen en zeer bestendig tegen intensief dagelijks gebruik.
Specificaties
| Serie: | Coldline MASTER |
| Type: | MASTER 4P |
| Bruto inhoud: | 649 liter |
| Binnenafmetingen: | B 1800 x D 555 x H 650 mm |
| Deur(en): | 4 |
| Lade(n): | |
| Zelfsluitend (deuren/laden): | |
| Achteropstand: | |
| Temperatuurbereik: | -2°C / +8°C |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelmiddel: | R290 (110 g) |
| Klimaatklasse: | 5 |
| Omgevingstemperatuur: | Max. 40°C (40% RLV) |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Bediening: | Digitaal |
| Bijgesloten roosters: | 4 |
| Roosterformaat: | 1/1 GN (530 x 325 mm) |
| Materiaal: | RVS AISI-304 (intern/extern) |
| Wielen: | |
| Energielabel: | B |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 2,51 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 915 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI): | 32,5 |
| Aansluitwaarde: | 0,25 kW |
| Voeding: | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 210 kg |
| Breedte: | 2260 mm |
| Diepte: | 700 mm |
| Hoogte: | 900 mm |
Koelwerkbank | MASTER | 649L | 4 Deuren (1/1 GN) | -2°C/+8°C | Geforceerd | 2260x700x900(h)mm
Koelwerkbank | MASTER | 649L | 4 Deuren (1/1 GN) | -2°C/+8°C | Geforceerd | 2260x700x900(h)mm
5.605,- 4.484,- excl. btw 5.425,64 incl. btw Of 1.808,55 in 3 termijnen Je bespaart €179,36 (3%)
-
-
Merk:Coldline
-
Artikelnummer:TOP-51341
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:09/05/2026 t/m 16/05/2026
-