-
-
-
Merk:Polar
-
Artikelnummer:GAS-UA109
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 2 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:30/03/2026 t/m 06/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De Polar U-SERIE koelwerkbank met 2 deuren en 2 laden maximaliseert de efficiëntie in de professionele keuken. Met een royale 242 liter aan gekoelde opslag en een duurzaam, ruim bemeten RVS werkblad biedt de werkbank een compacte, ruimtebesparende oplossing voor betrouwbare koelopslag. De combinatie van 2 deuren en 2 laden zorgt voor veelzijdige opbergruimte en snelle toegang tot essentiële ingrediënten, waardoor de workflow tijdens drukke diensten wordt geoptimaliseerd.
Ontworpen voor intensief gebruik in professionele keukens beschikt de Polar U-SERIE koelwerkbank over gebruiksvriendelijke digitale bediening met een altijd zichtbaar temperatuursdisplay. Zelfsluitende, afsluitbare deuren en een automatische ontdooifunctie verhogen de veiligheid, besparen tijd en helpen de operationele kosten te verlagen. Het onderhoud is eenvoudig dankzij de sterke, eenvoudig te reinigen RVS-constructie, terwijl vergrendelbare zwenkwielen het apparaat flexibel positioneerbaar maken voor schoonmaken en herinrichting van de keuken.
Specificaties
| Serie: | Polar U-SERIE |
| Bruto inhoud: | 242 liter |
| Deur(en): | 2 |
| Lade(n): | 2 |
| Zelfsluitend (deuren/laden): | |
| Achteropstand: | |
| Temperatuurbereik: | -2°C / +8°C |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelmiddel: | R600a |
| Klimaatklasse: | 4 |
| Omgevingstemperatuur: | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Bediening: | Digitaal |
| Bijgesloten roosters: | 2 |
| Roosterformaat: | 1/1 GN (530 x 325 mm) |
| Binnenverlichting: | |
| Materiaal: | RVS |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Energielabel: | B |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 1,99 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 726 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI): | 30,2 |
| Aansluitwaarde: | 0,3 kW |
| Voeding: | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 144 kg |
| Breedte: | 1795 mm |
| Diepte: | 700 mm |
| Hoogte: | 860 mm |
Koelwerkbank | U-SERIE | 242L (1/1 GN) | 2 Deuren + 2 Laden | -2°C/+8°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 1795x700x860(h)mm
Koelwerkbank | U-SERIE | 242L (1/1 GN) | 2 Deuren + 2 Laden | -2°C/+8°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 1795x700x860(h)mm
2.169,- excl. btw 2.624,49 incl. btw Of 874,83 in 3 termijnen
-
-
Merk:Polar
-
Artikelnummer:GAS-UA109
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:2 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:30/03/2026 t/m 06/04/2026
-