-
-
-
Merk:Polar
-
Artikelnummer:GAS-UA103
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 2 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:29/03/2026 t/m 05/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De Polar U-SERIE koelwerkbank biedt een slimme, ruimtebesparende oplossing voor gekoelde voedselopslag in drukke professionele keukens. Met energieklasse B levert deze werkbank aanzienlijke efficiëntie en betrouwbare prestaties, terwijl de bedrijfskosten worden beperkt.
Het interieur en exterieur zijn vervaardigd uit hoogwaardig RVS, wat zorgt voor een sterke, duurzame en eenvoudig te reinigen constructie. Dankzij de compatibiliteit met 2/1 GN trays kunnen trays direct in de 4 laden en de deur worden geplaatst, waardoor ingrediënten snel en efficiënt toegankelijk zijn. De krachtige geforceerde luchtkoeling garandeert consistente temperaturen door de gehele werkbank, zelfs wanneer de deur vaak wordt geopend, en het geventileerde ontwerp bevordert een gelijkmatige temperatuurverdeling en betrouwbare koelprestaties.
Praktische functies zoals stevige zwenkwielen voor eenvoudige positionering en een intuïtief digitaal bedieningspaneel maken het gebruiksgemak compleet, terwijl de automatische ontdooifunctie de efficiëntie verhoogt en de bedrijfskosten helpt verlagen.
Specificaties
| Serie: | Polar U-SERIE |
| Bruto inhoud: | 465 liter |
| Deur(en): | 1 |
| Lade(n): | 4 |
| Achteropstand: | |
| Temperatuurbereik: | -2°C / +8°C |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelmiddel: | R600a |
| Klimaatklasse: | 5 |
| Omgevingstemperatuur: | Max. 40°C (40% RLV) |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Bediening: | Digitaal |
| Roosterformaat: | 2/1 GN (650 x 530 mm) |
| Binnenverlichting: | |
| Materiaal: | RVS |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Energielabel: | B |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 1,75 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 639 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI): | 27,9 |
| Aansluitwaarde: | 0,3 kW |
| Voeding: | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 154 kg |
| Breedte: | 1795 mm |
| Diepte: | 700 mm |
| Hoogte: | 860 mm |
Koelwerkbank | U-SERIE | 465L | 1 Deur + 4 Laden (2/1 GN) | -2°C/+8°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 1795x700x860(h)mm
Koelwerkbank | U-SERIE | 465L | 1 Deur + 4 Laden (2/1 GN) | -2°C/+8°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 1795x700x860(h)mm
2.012,- excl. btw 2.434,52 incl. btw Of 811,51 in 3 termijnen
-
-
Merk:Polar
-
Artikelnummer:GAS-UA103
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:2 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:29/03/2026 t/m 05/04/2026
-