-
-
-
Merk:Saro
-
Artikelnummer:SAR-213-7555
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 2 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:21/05/2026 t/m 28/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De Saro CAPPONO dubbelwandige koffiepercolator is een efficiënte oplossing voor het zetten en warmhouden van grote hoeveelheden koffie in professionele omgevingen zoals ontbijtbuffetten, kantoren, cafés en zorginstellingen. Met een capaciteit van 8,3 liter, goed voor circa 60 kopjes koffie, is het apparaat ideaal voor locaties waar gedurende langere tijd koffie beschikbaar moet zijn.
Dankzij de afzonderlijke systemen voor zetten en warmhouden blijft de koffie bovendien na het zetten langdurig op een perfecte serveertemperatuur van ca. 88°C. De dubbelwandige behuizing zorgt daarbij voor extra isolatie, waardoor warmteverlies tijdens het zetten en warmhouden beperkt blijft en de oppervlaktetemperatuur aan de buitenzijde maximaal circa 30°C bedraagt. Dit draagt niet alleen bij aan energiebesparing, maar verhoogt ook de veiligheid tijdens gebruik. Daarnaast is de percolator uitgerust met een oververhittingsbeveiliging en een afsluitbaar deksel.
De behuizing en het filter, geschikt voor grofgemalen koffie, zijn vervaardigd uit robuust RVS en gecombineerd met een kunststof voet, non-drip tapkraan en geïsoleerde kunststof handgrepen aan de zijkanten en op het deksel, voor veilig en comfortabel gebruik. En het geïntegreerde kijkglas maakt het bovendien eenvoudig om het koffieniveau te controleren tijdens gebruik en serveren.
Specificaties
| Serie: | Saro CAPPONO |
| Type: | CAPPONO 60 |
| Bruto inhoud: | 8,3 liter |
| Bereidingstijd: | ± 40 min. |
| Dispenscapaciteit: | ± 60 kopjes |
| Dispensersysteem: | Tapkraan |
| Non-drip: | |
| Warmhoudfunctie: | |
| Bediening: | Aan-/uitschakelaar |
| Niveau-indicatie: | |
| Lekbak: | |
| Isolatie: | Dubbelwandig |
| Materiaal: | RVS, kunststof |
| Wateraansluiting: | |
| Aansluitwaarde: | 1,6 kW |
| Voeding: | 230 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 3,5 kg |
| Diameter: | 260 mm |
| Breedte: | 350 mm |
| Diepte: | 345 mm |
| Hoogte: | 443 mm |
Koffiepercolator | CAPPONO | RVS | 8.3L | 1.6kW (230V) | Dubbelwandig | 350x345x443(h)mm
Koffiepercolator | CAPPONO | RVS | 8.3L | 1.6kW (230V) | Dubbelwandig | 350x345x443(h)mm
147,- excl. btw 177,87 incl. btw Of 59,29 in 3 termijnen
-
-
Merk:Saro
-
Artikelnummer:SAR-213-7555
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:2 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:21/05/2026 t/m 28/05/2026
-