-
-
-
Merk:Saro
-
Artikelnummer:SAR-317-1010
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 2 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:21/05/2026 t/m 28/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De Saro SAROMICA 6010 koffiepercolator is ontworpen voor het efficiënt zetten en warmhouden van grotere hoeveelheden koffie in professionele omgevingen zoals ontbijtbuffetten, kantoren, cafés en zorginstellingen.
Met een capaciteit van 10 liter, goed voor circa 70 - 80 kopjes koffie, en een bereidingstijd van ongeveer 45 minuten is het apparaat uitstekend geschikt voor locaties waar continu koffie beschikbaar moet zijn. En dankzij de aparte systemen voor zetten (bij ca. 93°C/96°C) en warmhouden (bij ca. 88°C) wordt de heerlijkste koffie gezet en blijft deze bovendien langdurig op optimale serveertemperatuur.
De percolator is vervaardigd uit robuust RVS en voorzien van geïsoleerde kunststof handgrepen aan de zijkanten en op het deksel voor veilig gebruik. De fijnmazige RVS filtermand maakt het daarbij mogelijk grofgemalen koffie direct te gebruiken, zonder filterpapier. En daarnaast zorgen het kijkglas voor niveau-indicatie en de non-drip tapkraan voor extra gebruiksgemak tijdens het serveren.
Specificaties
| Serie: | Saro SAROMICA |
| Type: | SAROMICA 6010 |
| Bruto inhoud: | 10 liter |
| Bereidingstijd: | ± 45 min. |
| Dispenscapaciteit: | ± 70 - 80 kopjes |
| Dispensersysteem: | Tapkraan |
| Non-drip: | |
| Warmhoudfunctie: | |
| Bediening: | Aan-/uitschakelaar |
| Niveau-indicatie: | |
| Lekbak: | |
| Isolatie: | Enkelwandig |
| Materiaal: | RVS, kunststof |
| Wateraansluiting: | |
| Aansluitwaarde: | 1,5 kW |
| Voeding: | 230 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 6 kg |
| Breedte: | 265 mm |
| Diepte: | 265 mm |
| Hoogte: | 540 mm |
Koffiepercolator | SAROMICA | RVS | 10L | 1.5kW (230V) | Enkelwandig | 265x265x540(h)mm
Koffiepercolator | SAROMICA | RVS | 10L | 1.5kW (230V) | Enkelwandig | 265x265x540(h)mm
160,- 149,- excl. btw 180,29 incl. btw Of 60,10 in 3 termijnen Je bespaart €-20,29 (13%)
-
-
Merk:Saro
-
Artikelnummer:SAR-317-1010
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:2 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:21/05/2026 t/m 28/05/2026
-