-
-
-
Merk:Bartscher
-
Artikelnummer:BAR-A190189
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 2 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:30/04/2026 t/m 07/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De Bartscher SILVER koffiepercolator is een veelzijdige en representatieve oplossing voor drukbezochte koffiepunten, kantines en vergaderruimtes. Met een royale bruto inhoud van 13,2 liter en een capaciteit van circa 100 kopjes zet je in ongeveer 70 minuten een volle hoeveelheid koffie. Dankzij de minimale zethoeveelheid van 5,28 liter is het apparaat bovendien flexibel inzetbaar, ook wanneer minder grote volumes nodig zijn.
De percolator is uitgevoerd in hoogwaardig RVS met een geborstelde afwerking en beschikt over een dubbelwandig geïsoleerde behuizing voor een lager energieverbruik. Twee afzonderlijke verwarmingssystemen zorgen voor een efficiënte bereiding en een betrouwbare warmhoudfunctie. Daarnaast kan het apparaat zowel met als zonder filterpapier worden gebruikt, waarbij bij gebruik zonder filterpapier een grove maling wordt aanbevolen. En praktische functies zoals een niveau-indicatie, vulstandsensor en ontkalkingssignaal dragen bij aan een consistente werking en goed onderhoud.
Voor optimaal gebruiksgemak is de Bartscher SILVER voorzien van een afneembare lekbak met uitneembaar rooster en is de behuizing voorzien van opvouwbare handgrepen, waardoor het apparaat eenvoudig te verplaatsen is. Daarnaast worden een reinigingsschraper en reinigingsborstel meegeleverd, voor hygiënisch werken en snel en efficiënt onderhoud. Zo combineert de SILVER koffiepercolator een stijlvolle uitstraling met krachtige prestaties en praktisch dagelijks gebruik.
Specificaties
| Serie: | Bartscher SILVER |
| Type: | SILVER 1300 |
| Bruto inhoud: | 13,2 liter |
| Bereidingstijd: | ± 70 min. |
| Dispenscapaciteit: | Ca. 100 kopjes |
| Dispensersysteem: | Tapkraan |
| Uitloophoogte: | 125 / 145 mm |
| Warmhoudfunctie: | |
| Bediening: | Analoog |
| Niveau-indicatie: | |
| Lekbak: | |
| Isolatie: | Dubbelwandig |
| Materiaal: | RVS |
| Kleur / afwerking: | Geborsteld |
| Bijgesloten: | Reinigingsschraper, reinigingsborstel |
| Wateraansluiting: | |
| Aansluitwaarde: | 1,45 kW |
| Voeding: | 230 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 6,4 kg |
| Breedte: | 370 mm |
| Diepte: | 360 mm |
| Hoogte: | 535 mm |
Koffiepercolator | SILVER | RVS | 13.2L | 1.45kW (230V) | Dubbelwandig | Lekbak | 370x360x535(h)mm
Koffiepercolator | SILVER | RVS | 13.2L | 1.45kW (230V) | Dubbelwandig | Lekbak | 370x360x535(h)mm
339,- 279,- excl. btw 337,59 incl. btw Of 112,53 in 3 termijnen Je bespaart €1,41 (0%)
-
-
Merk:Bartscher
-
Artikelnummer:BAR-A190189
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:2 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:30/04/2026 t/m 07/05/2026
-