-
-
-
Merk:HENDI
-
Artikelnummer:HEN-211205
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 2 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:10/05/2026 t/m 17/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De HENDI dubbelwandige koffiepercolator combineert een professionele uitstraling met energiezuinige prestaties. De hooggepolijste dubbelwandige constructie van RVS beperkt warmteverlies door geleiding, convectie en straling, waardoor het energieverbruik tot 20% lager ligt dan bij vergelijkbare enkelwandige modellen. Dankzij de duurzame RVS behuizing en ketel is de percolator geschikt voor intensief dagelijks gebruik in horeca, buffetten en vergaderruimtes.
De percolator is uitgerust met een RVS filterpan met geïntegreerd filter voor grof gemalen koffie, waardoor filterpapier overbodig is. Na het zetproces wordt de koffie daarnaast automatisch op schenktemperatuur gehouden, zodat deze continu serveerklaar blijft. En met een bruto inhoud van 10 liter en een bereidingstijd van circa 32 minuten is het apparaat ideaal voor efficiënt serveren tijdens drukke momenten.
Voor extra gebruiksgemak beschikt de percolator over een glazen peilglas voor duidelijke niveau-indicatie, een non-dripkraan voor gecontroleerd uitschenken en een afneembare lekbak met uitneembaar RVS rooster. Verder zorgen de gelaste RVS handgrepen met siliconen grip voor comfortabel en veilig verplaatsen en daarnaast geeft een indicatielampje aan wanneer ontkalking nodig is, wat bijdraagt aan betrouwbaar en langdurig gebruik.
Specificaties
| Bruto inhoud: | 10 liter |
| Bereidingstijd: | ± 32 min. |
| Dispensersysteem: | Tapkraan |
| Non-drip: | |
| Warmhoudfunctie: | |
| Bediening: | Analoog |
| Niveau-indicatie: | |
| Lekbak: | |
| Isolatie: | Dubbelwandig |
| Materiaal: | RVS, kunststof |
| Wateraansluiting: | |
| Aansluitwaarde: | 1,5 kW |
| Voeding: | 230 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 5,65 kg |
| Breedte: | 370 mm |
| Diepte: | 390 mm |
| Hoogte: | 525 mm |
Koffiepercolator | RVS | 10L | 1.5kW (230V) | Dubbelwandig | Lekbak | 370x390x525(h)mm
Koffiepercolator | RVS | 10L | 1.5kW (230V) | Dubbelwandig | Lekbak | 370x390x525(h)mm
167,50 excl. btw 202,68 incl. btw Of 67,56 in 3 termijnen
-
-
Merk:HENDI
-
Artikelnummer:HEN-211205
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:2 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:10/05/2026 t/m 17/05/2026
-