-
-
-
Merk:Mastro
-
Artikelnummer:MAS-5412A
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:2-4 dagen
-
Actie van:21/05/2026 t/m 28/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Deze Mastro koffiepercolator is ontworpen voor het efficiënt zetten en warmhouden van grote hoeveelheden koffie in professionele omgevingen zoals ontbijtbuffetten, kantoren, cafés en zorginstellingen. Met een capaciteit van maar liefst 15 liter, goed voor circa 100 kopjes koffie, is het apparaat uitstekend geschikt voor locaties waar continu koffie beschikbaar moet zijn.
De percolator is vervaardigd uit robuust RVS en voorzien van handgrepen met siliconenafwerking aan de zijkanten en een kunststof handgreep op het deksel voor veilig gebruik. De fijnmazige RVS filtermand maakt het mogelijk grofgemalen koffie direct te gebruiken, zonder filterpapier. En daarnaast zorgen het kijkglas voor niveau-indicatie en de non-drip tapkraan voor extra gebruiksgemak tijdens het serveren.
Let op, de productafbeelding dient ter illustratie en is van de uitvoering met bruto inhoud van 10 liter, dit betreft de uitvoering met bruto inhoud van 15 liter.
Specificaties
| Bruto inhoud: | 15 liter |
| Dispenscapaciteit: | ± 100 kopjes |
| Dispensersysteem: | Tapkraan |
| Non-drip: | |
| Warmhoudfunctie: | |
| Bediening: | Aan-/uitschakelaar |
| Niveau-indicatie: | |
| Lekbak: | |
| Isolatie: | Enkelwandig |
| Materiaal: | RVS, kunststof |
| Wateraansluiting: | |
| Aansluitwaarde: | 1,5 kW |
| Voeding: | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 4,2 kg |
| Breedte: | 260 mm |
| Diepte: | 260 mm |
| Hoogte: | 550 mm |
Garantievorm: 1 jaar onderdelengarantie
Koffiepercolator | RVS | 15L | 1.5kW (230V) | Enkelwandig | 260x260x550(h)mm
Koffiepercolator | RVS | 15L | 1.5kW (230V) | Enkelwandig | 260x260x550(h)mm
166,- excl. btw 200,86 incl. btw Of 66,95 in 3 termijnen
-
-
Merk:Mastro
-
Artikelnummer:MAS-5412A
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:2-4 dagen
-
Actie van:21/05/2026 t/m 28/05/2026
-