-
-
-
Merk:Bartscher
-
Artikelnummer:BAR-A190148
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 2 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:28/03/2026 t/m 04/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De Bartscher PRO II koffiepercolator is een praktische machine in een modern RVS design met zwarte details die perfect past in kleinere ondernemingen, vergaderruimtes en kantoren. Met een bruto inhoud van 6 liter en een capaciteit van circa 40 tot 48 kopjes zet het apparaat in ongeveer 40 minuten een volle hoeveelheid verse koffie. En dankzij de minimale zethoeveelheid van 3 liter is het apparaat ook geschikt voor kleinere volumes.
De percolator is volledig vervaardigd uit RVS en met aan de buitenzijde een glanzende afwerking. De RVS verwarmingsbak en twee afzonderlijke verwarmingssystemen zorgen voor een efficiënte bereiding en een constante warmhoudfunctie. Het apparaat kan daarnaast zowel mét als zonder filterpapier worden gebruikt en is voorzien van een vulstandindicator, controlelampjes voor de apparaat- en warmhoudstatus en een ontkalkingsindicator.
Voor extra gebruiksgemak staat de Bartscher PRO II op een verwijderbare kunststof basis met lekbak en uitneembaar RVS rooster en bovendien wordt een praktische reinigingsschraper meegeleverd, wat zorgt voor hygiënisch werken en eenvoudiger schoonmaken. Zo combineert deze koffiepercolator een modern uiterlijk met betrouwbare prestaties en eenvoudig onderhoud. En daarnaast is een bijzonder praktische opzet beschikbaar voor het eenvoudig beschikbaar hebben van meeverwarmde melk voor in de koffie.
Specificaties
| Serie: | Bartscher PRO II |
| Type: | PRO II 40 |
| Bruto inhoud: | 6 liter |
| Bereidingstijd: | ± 40 min. |
| Dispenscapaciteit: | Ca. 40 - 48 kopjes |
| Dispensersysteem: | Tapkraan |
| Warmhoudfunctie: | |
| Bediening: | Analoog |
| Niveau-indicatie: | |
| Lekbak: | |
| Isolatie: | Enkelwandig |
| Materiaal: | RVS, kunststof |
| Kleur / afwerking: | Glanzend, zwart |
| Bijgesloten: | Reinigingsschraper |
| Wateraansluiting: | |
| Aansluitwaarde: | 1,2 kW |
| Voeding: | 230 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 3,2 kg |
| Breedte: | 310 mm |
| Diepte: | 320 mm |
| Hoogte: | 480 mm |
Koffiepercolator | PRO II | RVS/Zwart | 6L | 1.2kW (230V) | Enkelwandig | Lekbak | 310x320x480(h)mm
Koffiepercolator | PRO II | RVS/Zwart | 6L | 1.2kW (230V) | Enkelwandig | Lekbak | 310x320x480(h)mm
129,- excl. btw 156,09 incl. btw Of 52,03 in 3 termijnen
-
-
Merk:Bartscher
-
Artikelnummer:BAR-A190148
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:2 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:28/03/2026 t/m 04/04/2026
-