-
VolumevoordeelPak je korting!

Koop er 2 voor 115,19
Koop er 5 voor 110,39
Koop er 10 voor 105,59
Koop er 20 voor 100,79
-
-
-
Merk:Matfer Bourgeat
-
Artikelnummer:GAS-K792
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:21/05/2026 t/m 28/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De EXCELLENCE RVS pannenlijn van Bourgeat is speciaal ontwikkeld om de befaamde Bourgeat-kwaliteit te bieden tegen een aantrekkelijke prijs. De pan is gemaakt van duurzaam RVS en voorzien van een verstevigde rand en stevige, gelaste handgrepen. Deze eigenschappen maken dat de pan de pan betrouwbaar is en perfect is voor drukke, professionele keukens.
Specificaties
| Serie: | Matfer Bourgeat EXCELLENCE |
| Soort pan: | Kookpan |
| Materiaal: | RVS |
| Warmtebronnen: | Gas, elektrisch, keramisch, inductie |
| Bruto inhoud: | 12,8 liter |
| Deksel: | |
| Steel/handgrepen: | |
| Steel-/handgreepbevestiging: | Gelast |
| Tapkraan: | |
| Vaatwasmachinebestendig: | |
| Gewicht: | 3,47 kg |
| Diameter: | 320 mm |
| Hoogte: | 150 mm |
Kookpan | EXCELLENCE | RVS | 12.8L | Div. Warmtebronnen | Ø320x150(h)mm
Kookpan | EXCELLENCE | RVS | 12.8L | Div. Warmtebronnen | Ø320x150(h)mm
119,99 excl. btw 145,19 incl. btw Of 48,40 in 3 termijnen
-
-
Merk:Matfer Bourgeat
-
Artikelnummer:GAS-K792
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:21/05/2026 t/m 28/05/2026
-