-
VolumevoordeelPak je korting!

Koop er 2 voor 176,64
Koop er 5 voor 169,28
Koop er 10 voor 161,92
Koop er 20 voor 154,56
-
-
-
Merk:Matfer Bourgeat
-
Artikelnummer:GAS-K794
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:21/05/2026 t/m 28/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Deze kookpan van Bourgeat is gemaakt van hoge kwaliteit en duurzaam RVS, waardoor de pan sterk en eenvoudig te reinigen is. Perfect voor gebruik in drukke, professionele keukens. De pan heeft een inhoud van 25 liter waardoor je grotere hoeveelheden in één pan kunt bereiden. Dankzij de stevige, waterdichte handgrepen is de pan eenvoudig en veilig in gebruik.
Specificaties
| Serie: | Matfer Bourgeat EXCELLENCE |
| Soort pan: | Kookpan |
| Materiaal: | RVS, aluminium |
| Warmtebronnen: | Gas, elektrisch, keramisch, inductie |
| Bruto inhoud: | 25 liter |
| Deksel: | |
| Steel/handgrepen: | |
| Steel-/handgreepbevestiging: | Gelast |
| Tapkraan: | |
| Vaatwasmachinebestendig: | |
| Gewicht: | 6,28 kg |
| Diameter: | 400 mm |
| Hoogte: | 190 mm |
Kookpan | EXCELLENCE | RVS | 25L | Div. Warmtebronnen | Ø400x190(h)mm
Kookpan | EXCELLENCE | RVS | 25L | Div. Warmtebronnen | Ø400x190(h)mm
202,99 184,- excl. btw 222,64 incl. btw Of 74,21 in 3 termijnen Je bespaart €-19,65 (10%)
-
-
Merk:Matfer Bourgeat
-
Artikelnummer:GAS-K794
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:21/05/2026 t/m 28/05/2026
-