-
-
GRATIS VERZENDING V.A. € 75
64,99 excl. btw 78,64 incl. btw
-
-
-
VolumevoordeelPak je korting!

Koop er 2 voor 62,39
Koop er 5 voor 59,79
Koop er 10 voor 57,19
Koop er 20 voor 54,59
-
-
-
Merk:Vogue
-
Artikelnummer:GAS-Y255
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:10/05/2026 t/m 17/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Deze heavy-duty TRIWALL pan is een zeer veelzijdige aanwinst voor de professionele keuken. De pan heeft een kern van thermisch aluminium, tussen twee lagen RVS. Dit zorgt voor een uitzonderlijk goede warmtegeleiding zonder hotspots. Dit voorkomt aanbakken en zorgt voor een gelijkmatige garing - een duidelijk voordeel ten opzichte van reguliere pannen.
De pan kan vrijwel overal worden gebruikt, van oven tot inductiefornuis. Hij is eenvoudig te verplaatsen dankzij de stevige, geïntegreerde handvatten. De pan is bovendien voorzien van een handige schenklip en is na gebruik eenvoudig in de vaatwasser schoon te maken.
Let op: deksel (GAS-Y425) afzonderlijk verkrijgbaar.
Specificaties
| Serie: | Vogue TRIWALL |
| Soort pan: | Kookpan |
| Materiaal: | RVS, aluminium |
| Warmtebronnen: | Gas, elektrisch, keramisch, inductie, oven |
| Bruto inhoud: | 7 liter |
| Deksel: | |
| Steel/handgrepen: | |
| Steel-/handgreepbevestiging: | Geklonken |
| Tapkraan: | |
| Vaatwasmachinebestendig: | |
| Gewicht: | 1,98 kg |
| Diameter: | 240 mm |
| Hoogte: | 160 mm |
Kookpan | TRIWALL | RVS/Aluminium | 7L | Div. Warmtebronnen | Ø240x160(h)mm
Kookpan | TRIWALL | RVS/Aluminium | 7L | Div. Warmtebronnen | Ø240x160(h)mm
64,99 excl. btw 78,64 incl. btw
-
-
Merk:Vogue
-
Artikelnummer:GAS-Y255
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:10/05/2026 t/m 17/05/2026
-