-
-
-
Merk:Diamond
-
Artikelnummer:DIA-AC/G10-1065-X
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:6-7 weken
-
Actie van:29/04/2026 t/m 06/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Dit laadframe is speciaal geschikt voor de Diamond INNOVA SELECTION combisteamers met 10 niveaus in 1/1 GN-formaat en kan in combinatie met de bijpassende laadframewagen en inschuifsysteem worden gebruikt om eenvoudig een gedeeltelijk of volledig gevuld frame voor bakplaten en ovenroosters in één keer in de combisteamer te plaatsen en na bereiding weer in zijn geheel te verwijderen.
Deze uitvoering beschikt over 10 niveaus in 1/1 GN-formaat met 65 mm ruimte tussen de niveaus. Om het laadframe in de combisteamer te plaatsen zijn het bijbehorende inschuifsysteem (artikelnr. DIA-AA/GC10-X) en de laadframewagen (artikelnr. DIA-AC/C6-10-X) benodigd. Bovendien is er ook een speciale bijpassende thermische hoes beschikbaar, waarmee bereide producten na het verwijderen uit de combisteamer langer op temperatuur kunnen worden gehouden, zonder deze uit het laadframe hoeven worden verwijderd.
Let op, het laadframe wordt geleverd zonder bijpassende laadframewagen of inschuifsysteem, deze zijn apart verkrijgbaar. Dit is geen universeel accessoire en is niet geschikt voor andere doeleinden dan gebruik i.c.m. bovengenoemde apparaten.
Specificaties
| Serie: | Diamond INNOVA SELECTION |
| Type: | AC/G10-1065-X |
| Aantal niveaus: | 10 |
| Niveauformaat: | 1/1 GN (530 x 325 mm) |
| Tussenruimte: | 65 mm |
| Materiaal: | RVS |
| Gewicht: | 8 kg |
| Breedte: | 353 mm |
| Diepte: | 504 mm |
| Hoogte: | 711 mm |
Laadframe | INNOVA SELECTION | 10x 1/1 GN | Tussenruimte 65mm
Laadframe | INNOVA SELECTION | 10x 1/1 GN | Tussenruimte 65mm
1.078,- 809,- excl. btw 978,89 incl. btw Of 326,30 in 3 termijnen Je bespaart €99,11 (9%)
-
-
Merk:Diamond
-
Artikelnummer:DIA-AC/G10-1065-X
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:6-7 weken
-
Actie van:29/04/2026 t/m 06/05/2026
-