-
-
-
Merk:True
-
Artikelnummer:GAS-CX127
-
Beschikbaarheid: niet op voorraad
-
Garantie: 5 jaar
-
Levertijd:Onbekend
-
Actie van:31/03/2026 t/m 07/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De True TSSU-27-12M-C-HC FLID saladette is compact, functioneel en perfect voor commerciële keukens met beperkte ruimte. Met ruimte voor maximaal 12x 1/6 GN-bakken bovenop en een royale koelruimte eronder, biedt deze saladette een overzichtelijke indeling zodat alle ingrediënten snel en efficiënt toegankelijk zijn tijdens de bereiding van salades, sandwiches, wraps en andere gerechten.
Krachtige Koeling
De saladette is uitgerust met geforceerde koeling, waardoor de temperatuur constant en gelijkmatig wordt gehandhaafd tussen 0°C en +5°C. Het milieuvriendelijke R290 koolwaterstof koelsysteem garandeert betrouwbare en energie-efficiënte prestaties, terwijl de gepatenteerde luchtstroomsystemen de versheid van ingrediënten maximaliseren en condensvorming minimaliseren.
Hoogwaardige Constructie
De saladette is vervaardigd uit hoogwaardig RVS en aluminium, wat zorgt voor een duurzame, hygiënische en eenvoudig te reinigen constructie. De unit beschikt over een verwijderbare en omkeerbare snijplank die over de volledige lengte extra flexibiliteit bij de bereiding biedt. Het frontale ademende ontwerp maakt installatie eenvoudig, zonder extra ruimte aan de zijkanten.
Gebruiksgemak
De saladette is ontworpen voor maximale gebruiksvriendelijkheid. De ingebouwde zwenkwielen van 158 mm maken het verplaatsen en positioneren eenvoudig. De omgekeerde ventilatormotor vermindert vuilophoping op de condensor en minimaliseert onderhoud.
Let op, GN-bakken worden niet meegeleverd en zijn apart verkrijgbaar.
Specificaties
| Type: | True TSSU-27-12M-C-HC FLID |
| Bruto inhoud: | 184 liter |
| Deur(en): | 1 |
| Lade(n): | |
| GN-ruimte boven: | 12x 1/6 GN (≤ H 150 mm) |
| Deksel: | Klapdeksel |
| Snijblad: | |
| Temperatuurbereik: | 0°C / +5°C |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelmiddel: | R290 |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Bediening: | Digitaal |
| Bijgesloten roosters: | |
| Binnenverlichting: | |
| Materiaal: | RVS, aluminium |
| Wielen: | |
| Aansluitwaarde: | 0,37 kW |
| Voeding: | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 92 kg |
| Breedte: | 702 mm |
| Diepte: | 867 mm |
| Hoogte: | 961 mm |
Saladette | 184L | 1 Deur | Boven 12x 1/6 GN | 0°C/+5°C | Geforceerd | Klapdeksel | Wielen (Geremd) | 702x867x961(h)mm
Saladette | 184L | 1 Deur | Boven 12x 1/6 GN | 0°C/+5°C | Geforceerd | Klapdeksel | Wielen (Geremd) | 702x867x961(h)mm
3.933,- excl. btw 4.758,93 incl. btw Of 1.586,31 in 3 termijnen
-
-
Merk:True
-
Artikelnummer:GAS-CX127
-
Beschikbaarheid: niet op voorraad
-
Garantie:5 jaar
-
Actie van:31/03/2026 t/m 07/04/2026
-