-
-
-
Merk:True
-
Artikelnummer:GAS-CX719
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 5 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:01/04/2026 t/m 08/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De True gekoelde saladette is ideaal voor commerciële keukens en houdt ingrediënten vers en overzichtelijk. Bovenop is er ruimte voor 30x 1/6 GN-pannen, en de 3 massieve zwaaideuren bieden toegang tot de gekoelde ruimte eronder. De saladette wordt geleverd met een snijplank over de volledige lengte en polycarbonaat GN-pannen voor gebruiksgemak.
Krachtige Koeling
De saladette werkt met geforceerde koeling en het True “HC” koolwaterstofsysteem, waardoor de temperatuur in alle pannen constant blijft tussen 0°C en +5°C. Gepatenteerde luchtstroomsystemen zorgen dat ingrediënten langer vers blijven en veilig om te consumeren.
Hoogwaardige Constructie
De saladette is vervaardigd uit hoogwaardig RVS en aluminium en heeft een geïsoleerde kap en deksel, wat energie bespaart en de unit robuust maakt. Het frontale ademende ontwerp betekent dat er geen extra ruimte aan de zijkanten nodig is. Verstelbare, zware PVC-gecoate planken zorgen voor flexibele opslag en eenvoudige reiniging.
Gebruiksgemak
De saladette is uitgerust met 158 mm zwenkwielen, waardoor verplaatsen en positioneren makkelijk is. De kap kan eenvoudig worden verwijderd voor inbouw in een aangepaste keukenopstelling, en de unit is compatibel met extra GN-panmaten en indelingen voor maximale flexibiliteit.
Specificaties
| Type: | True TSSU-72-30M-B-ST-HC |
| Bruto inhoud: | 538 liter |
| Deur(en): | 3 |
| Lade(n): | |
| GN-ruimte boven: | 30x 1/6 GN (≤ H 150 mm) |
| Deksel: | Klapdeksels |
| Snijblad: | |
| Temperatuurbereik: | 0°C / +5°C |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelmiddel: | R290 |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Bediening: | Digitaal |
| Binnenverlichting: | |
| Materiaal: | RVS, aluminium |
| Wielen: | |
| Aansluitwaarde: | 0,71 kW |
| Voeding: | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 198 kg |
| Breedte: | 1839 mm |
| Diepte: | 867 mm |
| Hoogte: | 1185 mm |
Saladette | 538L | 3 Deuren | Boven 30x 1/6 GN | 0°C/+5°C | Geforceerd | Klapdeksels | Wielen (Geremd) | 1839x867x1185(h)mm
Saladette | 538L | 3 Deuren | Boven 30x 1/6 GN | 0°C/+5°C | Geforceerd | Klapdeksels | Wielen (Geremd) | 1839x867x1185(h)mm
6.475,- excl. btw 7.834,75 incl. btw Of 2.611,58 in 3 termijnen
-
-
Merk:True
-
Artikelnummer:GAS-CX719
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:5 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:01/04/2026 t/m 08/04/2026
-