-
-
-
Merk:Stilfer
-
Artikelnummer:EMG-527500
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1 dag
-
Actie van:25/05/2026 t/m 01/06/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Met deze salamander grill van Stilfer bereid je eenvoudig toast, gegratineerde gerechten en diverse soorten vlees. De grill bereikt snel temperaturen tot 350 °C en is traploos instelbaar, zodat je de warmte nauwkeurig afstemt op verschillende bereidingen. Dankzij het compacte formaat is het toestel bovendien geschikt voor keukens met beperkte werkruimte.
Het uitneembare grillrooster is verstelbaar in 3 hoogtestanden voor extra controle tijdens het grillen en gratineren. De salamander grill is binnen circa 3 minuten op temperatuur, waardoor je snel kunt werken tijdens drukke momenten in de keuken. Het ontwerp is daarnaast geschikt voor intensief dagelijks gebruik in de horeca.
Specificaties
| Verhitting: | Elektrisch |
| Temperatuurbereik: | ≤350°C |
| Aantal niveaus: | 1 |
| Niveauformaat: | 335 x 270 mm |
| Bediening: | Analoog |
| Vetopvang-/lekbak: | |
| Materiaal: | RVS |
| Vermogen: | 2,5 kW |
| Voeding: | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 23 kg |
| Breedte: | 500 mm |
| Diepte: | 390 mm |
| Hoogte: | 430 mm |
Salamander Grill | 1 Niveau | Elektrisch | 350°C | 2.5kW (230V) | 500x390x430(h)mm
Salamander Grill | 1 Niveau | Elektrisch | 350°C | 2.5kW (230V) | 500x390x430(h)mm
1.475,- 1.327,- excl. btw 1.605,67 incl. btw Of 535,22 in 3 termijnen Je bespaart €-130,67 (9%)
-
-
Merk:Stilfer
-
Artikelnummer:EMG-527500
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1 dag
-
Actie van:25/05/2026 t/m 01/06/2026
-