-
-
GRATIS VERZENDING V.A. € 75
74,99 excl. btw 90,74 incl. btw
-
-
-
VolumevoordeelPak je korting!

Koop er 2 voor 71,99
Koop er 5 voor 68,99
Koop er 10 voor 65,99
Koop er 20 voor 62,99
-
-
-
Merk:Vogue
-
Artikelnummer:GAS-CM677
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:10/05/2026 t/m 17/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Ervaar zelf de kracht van TRIWALL-technologie met deze conische koperen sauteuse van Vogue. De drielaagse constructie van aluminium, roestvrij staal en koper zorgt voor een snelle, gelijkmatige warmteverdeling en een uitstekende warmtegeleiding. Hierdoor gaart voedsel efficiënt en nauwkeurig – ideaal voor professionele keukens waar snelheid en precisie essentieel zijn. De pan is voorzien van een geklonken, koelblijvend handvat dat zorgt voor een veilige en comfortabele grip.
Specificaties
| Serie: | Vogue TRIWALL |
| Soort pan: | Sauteuse |
| Materiaal: | Aluminium, RVS AISI-430, koper |
| Warmtebronnen: | Gas, elektrisch, keramisch, inductie |
| Bruto inhoud: | 1,8 liter |
| Deksel: | |
| Steel/handgrepen: | |
| Steel-/handgreepbevestiging: | Geklonken |
| Vaatwasmachinebestendig: | |
| Gewicht: | 1,09 kg |
| Diameter: | 200 mm |
| Hoogte: | 90 mm |
Sauteuse | TRIWALL | Aluminium/RVS | 1.8L | Div. Warmtebronnen | Ø200x90(h)mm
Sauteuse | TRIWALL | Aluminium/RVS | 1.8L | Div. Warmtebronnen | Ø200x90(h)mm
74,99 excl. btw 90,74 incl. btw
-
-
Merk:Vogue
-
Artikelnummer:GAS-CM677
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:10/05/2026 t/m 17/05/2026
-