-
-
-
Merk:Tefcold
-
Artikelnummer:TOP-71499
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:28/04/2026 t/m 05/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De vernieuwde schepijsvitrines uit de IC-serie van Tefcold zijn zeer geschikt voor beginnende of kleinschalige verkoop van schepijs. De vitrines zijn voordelig geprijsd en beschikken over capaciteit voor standaard kunststof ijsuitschepbakken (frames los verkrijgbaar). Onder de ruimte voor het frame is ook nog ruimte om reservevoorraad gekoeld te bewaren.
Optimaal Gebruiksgemak
De schepijsvitrines uit deze serie hebben platte schuifdeksels die gemakkelijk toegang geven tot het geëtaleerde ijs en tegelijkertijd het apparaat extra helpen isoleren wanneer het niet in gebruik is (energiebesparend).
De glasopzet met gebogen voorruit, de heldere binnenverlichting en de stevige RVS counter bovenop zorgen voor een uitstekende presentatie van het ijs. Samen met de schuifdeksels met slot, de stevige geremde zwenkwielen en het compacte formaat zorgt dit voor extra gebruiksgemak en flexibiliteit.
De buitenkant met grote strakke oppervlakken is daarnaast ideaal geschikt voor branding/bestickering om extra aandacht en verkopen te genereren!
Vlak Display
Deze uitvoering heeft een vlakke displayruimte, displaycapaciteit voor een frame voor 4 standaard 5 liter kunststof uitschepbakken en beschikt over statische koeling met een temperatuurbereik van -14°C/-24°C, zodat er gekozen kan worden voor zowel de perfecte serveer- als bewaartemperatuur.
Verder heeft het apparaat handmatige ontdooiing, digitale temperatuurweergave en praktische mechanische bediening. Bovendien maakt de schepijsvitrine gebruik van het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is het apparaat ook geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen, tot wel 40°C!
Let op, productafbeeldingen met toebehoren en accessoires, zoals manden en frames voor uitschepbakken, zijn ter illustratie; deze zijn los verkrijgbaar.
Specificaties
| Serie: | Tefcold IC |
| Type: | IC402SC-SO |
| Materiaal: | Staal / veiligheidsglas |
| Kleur / afwerking: | Wit |
| Bruto inhoud: | 401 liter |
| Binnenafmetingen: | B 1180 x D 510 x H 655 mm |
| Etaleerruimte: | 10x 5 liter (uitschepbakken) |
| Temperatuurbereik: | -14°C / -24°C |
| Koeling: | Statisch |
| Koelmiddel: | R290 (105 g) |
| Ontdooiing: | Handmatig |
| Klimaatklasse: | 5 |
| Omgevingstemperatuur: | Max. 40°C (40% RLV) |
| Voorruit: | Gebogen |
| Reserve: | |
| Capaciteit reserve: | 19x 5 liter (uitschepbakken) |
| Bediening: | Analoog |
| Thermometer: | |
| Binnenverlichting: | |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Geluidsniveau: | < 45 dB(A) |
| Energielabel: | D |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 2,4 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 887 kWh |
| Aansluitwaarde: | 0,32 kW |
| Voeding: | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 120 kg |
| Breedte: | 1300 mm |
| Diepte: | 630 mm |
| Hoogte: | 1250 mm |
Schepijsvitrine | IC | 401L | 10x 5L | -14°C/-24°C | Statisch | Gekoelde Reserve | Wielen (Geremd) | 1300x630x1250(h)mm
Schepijsvitrine | IC | 401L | 10x 5L | -14°C/-24°C | Statisch | Gekoelde Reserve | Wielen (Geremd) | 1300x630x1250(h)mm
1.166,- 1.009,- excl. btw 1.220,89 incl. btw Of 406,96 in 3 termijnen Je bespaart €-54,89 (5%)
-
-
Merk:Tefcold
-
Artikelnummer:TOP-71499
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:28/04/2026 t/m 05/05/2026
-