-
-
-
Merk:Tefcold
-
Artikelnummer:TOP-16293
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:29/04/2026 t/m 06/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De UDRS-serie schepijsvriezers maakt deel uit van het premium diepvriesprogramma van TEFCOLD. Het biedt hoge kwaliteit en een elegant ontwerp met een lagere voorkant, waardoor het consumptie-ijs optimaal zichtbaar is. De vriezer is voorzien van glazen schuifdeksels die helpen isoleren en energie besparen wanneer er niet geserveerd wordt over de schuine glazen niesbescherming. Deze uitvoering biedt een displaycapaciteit voor 10x 5 liter bakken en is uiteraard geschikt voor Napoli-bakken.
Krachtig & Verantwoord
Onder het strakke witte exterieur bevindt zich krachtige techniek met een statisch koelsysteem dat een temperatuurbereik van -14°C/-20°C garandeert. De vitrine is uitgerust met een mechanische regelaar, een thermometer en maakt gebruik van het milieuvriendelijke koelmiddel R290. Het doordachte ontwerp is geclassificeerd onder energieklasse B en beschikt over een witgevoerde binnenkant van gepoedercoat staal voor een hygiënische afwerking.
Optimaal Gebruiksgemak
Voor maximaal gebruiksgemak beschikt de vitrine over een apart en goed toegankelijk opbergvak met een reserve voor 12 bakken, zodat de voorraad altijd binnen handbereik is. De 4 dubbele zwenkwielen met rem zorgen ervoor dat de vitrine eenvoudig te verplaatsen en stabiel vast te zetten is. De combinatie van duurzame materialen en een praktische indeling maakt deze vitrine een representatieve keuze voor elke professionele ijssalon.
Let op, de benodigde Napoli-bakken worden niet standaard meegeleverd.
Specificaties
| Serie: | Tefcold UDRS |
| Type: | UDRS10 |
| Kleur / afwerking: | Wit |
| Bruto inhoud: | 431 liter |
| Etaleerruimte: | 10x 5 liter (uitschepbakken) |
| Temperatuurbereik: | -14°C / -20°C |
| Koeling: | Statisch |
| Koelmiddel: | R290 (100 g) |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Klimaatklasse: | 4 |
| Omgevingstemperatuur: | Max. 30°C (55% RLV) |
| Voorruit: | Gebogen |
| Reserve: | |
| Capaciteit reserve: | 12x 5 liter (uitschepbakken) |
| Bedieningskant: | Kantelruit |
| Bediening: | Digitaal |
| Thermometer: | |
| Binnenverlichting: | |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Geluidsniveau: | < 45 dB(A) |
| Energielabel: | B |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 5,12 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 1868 kWh |
| Aansluitwaarde: | 0,36 kW |
| Voeding: | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 103 kg |
| Breedte: | 1341 mm |
| Diepte: | 725 mm |
| Hoogte: | 1235 mm |
Schepijsvitrine | UDRS | 431L | 10x 5L | -14°C/-20°C | Statisch | Gekoelde Reserve | Wielen (Geremd) | 1341x725x1235(h)mm
Schepijsvitrine | UDRS | 431L | 10x 5L | -14°C/-20°C | Statisch | Gekoelde Reserve | Wielen (Geremd) | 1341x725x1235(h)mm
2.725,- 2.180,- excl. btw 2.637,80 incl. btw Of 879,27 in 3 termijnen Je bespaart €87,20 (3%)
-
-
Merk:Tefcold
-
Artikelnummer:TOP-16293
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:29/04/2026 t/m 06/05/2026
-