-
-
-
Merk:Bartscher
-
Artikelnummer:BAR-120751
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 2 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:28/03/2026 t/m 04/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De Bartscher SNACKJET 200 high speed oven is ontwikkeld voor systeemgastronomie en andere professionele keukens waar snelheid en constante kwaliteit centraal staan. Door de combinatie van hetelucht- en magnetronverhitting worden snacks en gerechten gelijktijdig krokant van buiten en sappig van binnen bereid. Met een magnetronvermogen van 1500 Watt, een heteluchtvermogen van 3000 Watt en een opwarmtijd van circa 8 minuten bij dagstart is het apparaat snel inzetbaar tijdens piekmomenten.
Gedetailleerde Programmering
De oven beschikt over 1024 individueel programmeerbare programma's en 4 voorgeprogrammeerde kookprogramma’s. Per programma kunnen maximaal 15 afzonderlijke stappen worden ingesteld en recepten kunnen via USB worden opgeslagen, geïmporteerd en geëxporteerd, wat efficiënt beheer van standaardbereidingen mogelijk maakt.
Full Colour Touchscreen
Het 5 inch full colour touchscreen met capacitieve aanraakbediening toont programma’s inclusief afbeelding, voortgang en resterende tijd, met 6 recepten per schermweergave.
De temperatuur is instelbaar van 25°C tot 280°C in stappen van 0,1°C en daarnaast zijn ook de magnetronintensiteit, temperatuur en tijd zijn nauwkeurig regelbaar, met een programmeerbare timer tot 20 minuten. Ook zijn 2 ventilatorsnelheden beschikbaar, welke aanvullend gedetailleerd instelbaar zijn van 10% tot 100% in stappen van 10%, zodat het bereidingsproces exact kan worden afgestemd op het product.
Praktische Constructie
De RVS bakkamer is duurzaam en onderhoudsvriendelijk en veiligheidsfuncties zoals automatische uitschakeling bij het openen van de deur en een pauzefunctie ondersteunen een gecontroleerde workflow. En de high speed oven is dankzij in hoogte verstelbare RVS poten flexibel te integreren in diverse keukenopstellingen.
Complete Levering + Extra Accessoires
De SNACKJET 200 wordt compleet geleverd met een voedselschep, kookmand, luchtgeleider en pizzaplaat en voor ongekende flexibiliteit zijn diverse aanvullende accessoires apart verkrijgbaar, zoals aanvullende kookplaten, pizzaplaten, grillplaten, eierbakplaten, kookmanden en voedselscheppen.
Specificaties
| Serie: | Bartscher SNACKJET |
| Type: | SNACKJET 200 |
| Verhitting: | Hetelucht, magnetron, gecombineerd |
| Temperatuurbereik: | 25°C / 280°C |
| Bakkamer: | B 305 x D 305 x H 185 mm |
| Capaciteit: | 295 x 295 mm |
| Bediening: | Touchscreen |
| Programmering: | |
| Timer: | ≤ 20 min. |
| Ventilatorsnelheden: | 2 |
| Scharnierkant: | Onder |
| IP-klasse: | IPX3 |
| Materiaal: | RVS |
| Connectiviteit: | USB |
| Bijgesloten: | Voedselschep, kookmand, pizzaplaat, luchtgeleider |
| Vermogen: | 3,5 kW |
| Voeding: | 230 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 70,7 kg |
| Breedte: | 460 mm |
| Diepte: | 670 mm |
| Hoogte: | 615 mm |
High Speed Oven | SNACKJET | Elektrisch | 25°C/280°C | Hetelucht + Magnetron | 3.5kW (230V) | Touchscreen + USB | 460x670x615(h)mm
High Speed Oven | SNACKJET | Elektrisch | 25°C/280°C | Hetelucht + Magnetron | 3.5kW (230V) | Touchscreen + USB | 460x670x615(h)mm
6.149,- 4.709,- excl. btw 5.697,89 incl. btw Of 1.899,30 in 3 termijnen Je bespaart €451,11 (7%)
-
-
Merk:Bartscher
-
Artikelnummer:BAR-120751
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:2 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:28/03/2026 t/m 04/04/2026
-