-
-
-
Merk:Dynamic
-
Artikelnummer:EMG-551198
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1 dag
-
Actie van:25/05/2026 t/m 01/06/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Met deze staafmixer van Dynamic werk je efficiënt en nauwkeurig bij uiteenlopende bereidingen. Dankzij het lichte gewicht en het intuïtieve ontwerp ligt het apparaat prettig in de hand, ook bij langdurig gebruik. De ergonomische handgreep zorgt bovendien voor een comfortabele en veilige grip tijdens het werken.
De geïntegreerde temperatuursensor met een bereik van 5 °C tot 115 °C maakt nauwkeurige temperatuurcontrole mogelijk tijdens het bereiden. Het variabele toerental van 3.000 tot 11.500 (RPM) geeft je daarnaast optimale controle over verschillende ingrediënten en bereidingen. Het digitale display toont zowel de temperatuur als het toerental duidelijk tijdens gebruik. Hierdoor is de staafmixer bijzonder geschikt voor gevoelige toepassingen, zoals patisserie, chocoladeverwerking en medische catering in onder andere verzorgingshuizen en ziekenhuizen.
Verder beschikt de staafmixer over een luchtgekoelde motor voor stabiele prestaties tijdens intensief gebruik. De dubbele isolatie zorgt daarnaast voor extra veiligheid en draagt bij aan een lange levensduur van het apparaat.
Specificaties
| Uitvoering: | Bedraad |
| Capaciteit: | ≤ 8 liter |
| Snelheid/-heden: | Instelbaar |
| Rotatiesnelheid: | 3000 - 11500 RPM |
| Bediening: | Digitaal |
| Staaf-/gardelengte: | 160 mm |
| Materiaal: | Kunststof (behuizing), RVS (staaf/mes) |
| Bijgesloten: | Mixstaaf |
| Aansluitwaarde: | 0,25 kW |
| Voeding: | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 1,41 kg |
| Hoogte: | 420 mm |
Staafmixer | Regelbare Snelheid (3000-11.500RPM) | Staaflengte 160mm | Cap. 8L | 0.25kW (230V) | 420(h)mm
Staafmixer | Regelbare Snelheid (3000-11.500RPM) | Staaflengte 160mm | Cap. 8L | 0.25kW (230V) | 420(h)mm
345,- 327,- excl. btw 395,67 incl. btw Of 131,89 in 3 termijnen Je bespaart €-50,67 (15%)
-
-
Merk:Dynamic
-
Artikelnummer:EMG-551198
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1 dag
-
Actie van:25/05/2026 t/m 01/06/2026
-