-
-
-
Merk:Dynamic
-
Artikelnummer:EMG-551197
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1 dag
-
Actie van:25/05/2026 t/m 01/06/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Met deze staafmixer van Dynamic werk je snel en comfortabel bij het bereiden van soepen, sauzen en andere mixbereidingen. Dankzij het lichte gewicht is het apparaat eenvoudig te hanteren, terwijl de ergonomische handgreep zorgt voor een veilige en comfortabele grip tijdens gebruik.
De staafmixer beschikt over een emulsiemes en een variabel toerental van 3000 tot 11500 (RPM). Hierdoor pas je de snelheid eenvoudig aan op verschillende ingrediënten en bereidingen. De RVS mixstaaf zorgt daarnaast voor een duurzame en hygiënische uitvoering die geschikt is voor dagelijks gebruik in de keuken.
Verder is de staafmixer uitgerust met een luchtgekoelde motor voor stabiele prestaties tijdens gebruik. De dubbele isolatie zorgt bovendien voor extra veiligheid en een betrouwbare werking in drukke keukenomgevingen.
Specificaties
| Uitvoering: | Bedraad |
| Capaciteit: | ≤ 8 liter |
| Snelheid/-heden: | Instelbaar |
| Rotatiesnelheid: | 3000 - 11500 RPM |
| Bediening: | Analoog |
| Staaf-/gardelengte: | 160 mm |
| Bijgesloten: | Mixstaaf |
| Aansluitwaarde: | 0,25 kW |
| Voeding: | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 1,32 kg |
| Hoogte: | 420 mm |
Staafmixer | Regelbare Snelheid (3000-11.500RPM) | Staaflengte 160mm | Cap. 8L | 0.25kW (230V) | 420(h)mm
Staafmixer | Regelbare Snelheid (3000-11.500RPM) | Staaflengte 160mm | Cap. 8L | 0.25kW (230V) | 420(h)mm
245,- 232,- excl. btw 280,72 incl. btw Of 93,57 in 3 termijnen Je bespaart €-35,72 (15%)
-
-
Merk:Dynamic
-
Artikelnummer:EMG-551197
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1 dag
-
Actie van:25/05/2026 t/m 01/06/2026
-