-
-
-
Merk:Dynamic
-
Artikelnummer:EMG-551096
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1 dag
-
Actie van:25/05/2026 t/m 01/06/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Met deze staafmixer van Dynamic werk je snel en comfortabel bij het bereiden van soepen, sauzen en andere mixbereidingen. Dankzij het lichte gewicht is het apparaat eenvoudig te hanteren, terwijl de ergonomische handgreep zorgt voor een veilige en comfortabele grip tijdens gebruik.
De staafmixer beschikt over een standaardmes en werkt met een vast toerental van 11.500 (RPM) voor consistente mengresultaten. De RVS mixstaaf zorgt daarnaast voor een duurzame en hygiënische uitvoering die geschikt is voor dagelijks gebruik in de keuken.
Verder is de staafmixer uitgerust met een luchtgekoelde motor voor stabiele prestaties tijdens gebruik. De dubbele isolatie zorgt bovendien voor extra veiligheid en een betrouwbare werking in drukke keukenomgevingen.
Specificaties
| Uitvoering: | Bedraad |
| Capaciteit: | ≤ 8 liter |
| Snelheid/-heden: | Vast |
| Rotatiesnelheid: | 11500 RPM |
| Bediening: | Analoog |
| Staaf-/gardelengte: | 160 mm |
| Bijgesloten: | Mixstaaf |
| Aansluitwaarde: | 0,25 kW |
| Voeding: | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 1,29 kg |
| Hoogte: | 420 mm |
Staafmixer | Vaste Snelheid (11.500RPM) | Staaflengte 160mm | Cap. 8L | 0.25kW (230V) | 420(h)mm
Staafmixer | Vaste Snelheid (11.500RPM) | Staaflengte 160mm | Cap. 8L | 0.25kW (230V) | 420(h)mm
230,- 218,- excl. btw 263,78 incl. btw Of 87,93 in 3 termijnen Je bespaart €-33,78 (15%)
-
-
Merk:Dynamic
-
Artikelnummer:EMG-551096
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1 dag
-
Actie van:25/05/2026 t/m 01/06/2026
-