-
-
GRATIS VERZENDING V.A. € 75
38,29 excl. btw 46,33 incl. btw
-
-
-
VolumevoordeelPak je korting!

Koop er 2 voor 36,76
Koop er 5 voor 35,23
Koop er 10 voor 33,70
Koop er 20 voor 32,16
-
-
-
Merk:Vogue
-
Artikelnummer:GAS-M944
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:21/05/2026 t/m 28/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
RVS pannen van Vogue bieden uitstekende, professionele kwaliteit en zijn onze best verkopende pannen. Ze zijn gemaakt van stevig 18/10 RVS en dus zijn ze zeer duurzaam en geschikt voor zowel professionele keukens als thuiskeukens. Ze zijn voorzien van een koelblijvend, gelast handvat zodat je ze eenvoudig en veilig kunt optillen en verplaatsen.
Specificaties
| Soort pan: | Steelpan |
| Materiaal: | RVS 18/10, aluminium |
| Warmtebronnen: | Gas, elektrisch, keramisch, inductie |
| Bruto inhoud: | 3 liter |
| Deksel: | |
| Steel/handgrepen: | |
| Steel-/handgreepbevestiging: | Gelast |
| Vaatwasmachinebestendig: | |
| Gewicht: | 1,1 kg |
| Diameter: | 200 mm |
| Hoogte: | 100 mm |
Steelpan | RVS/Aluminium | 3L | Div. Warmtebronnen | Ø200x100(h)mm
Steelpan | RVS/Aluminium | 3L | Div. Warmtebronnen | Ø200x100(h)mm
38,29 excl. btw 46,33 incl. btw
-
-
Merk:Vogue
-
Artikelnummer:GAS-M944
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:21/05/2026 t/m 28/05/2026
-